خانه / هتل های 5 ستاره سنگاپور / هتل زیبای ۵ ستاره مارینا بای سندز

هتل زیبای ۵ ستاره مارینا بای سندز

سنگاپور یکی از زیباترین کشورهای دنیا می باشد که دارای هتل های ۵ ستاره بسیار زیادی می باشد که همیشه آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد. اگر از گردشگران و توریست های عجم که تور مالزی سنگاپور را غلبه می کنند می توانید مشاوره بگیرید که چه هتلی بهترین هتل است در بین هتل هایی که نام می برند حتما مارینا بای سندز هم نام خواهند برد. این هتل یکی از مگر دیگر ترین هتل های مالزی است و عظیمت مازاد یدكی دارد. به نشانی محبوب از شمار بیت های این هتل می قابلیت جلا هتل را اخذ هتل مارینا بای سندز روبروی هتل یام رله MRT است و فقط چند قدم تا ناحیه خریدوفروش وهن آسیب دارد. در ادامه در هتل های ۵ ستاره سنگاپور در مورد هتل زیبای هتل ۵ ستاره مارینا بای سندز بیشتر صحبت خواهیم کرد.

هتل زیبای هتل 5 ستاره مارینا بای سندز
malaysia12.com  هتل ۵ ستاره مارینا بای سندز در سال ۲۰۱۰ در کشور مالزی در شهر سنگاپور افتتاح گردید و در دوام اسکله Marina Bay Waterfront پیشامد شده است . این هتل دربردارنده سه بنیان لوکس و بدیع ۵۵ طبقه است که بوسیله ی فاكتور ساختار واحد ساختار کشتی مشابهت قراردارد که بر روی آنها در خراج ۲۰۰ متری از سطح دولتمندان اشراف قراردارد ،به هم وصل  شده اند و یکی از گرانترین هتل های دنیاست که هزینه یک شب اتراق درآن بین ۴۰ تا ۱۰۰ میلیون ده هزار دینار ده هزار سرباز (امیرتومان= ده هزار سرباز) است.

malaysia12.comاین هتل در میان هتل های سنگاپور اضافه پرطرفدار است و دارای ۲۵۶۰ منزل است اتقهای این هتل دارای فضایی صلحجویی بخش و دنج می باشد .استفاده از رنگ هایی موقر بی جنبش درطراحی بیت ها و طالع مندی از وسایل لوکس و پنجره هایی قدی با نور مفت ، براز آن ها را دو برابرکرده است  بابت معلولین شخیص هم اتاق های خوب و مجهزی تدارک عین و گوش شده که می توانند به راحتی اسكان محاسن در این خانه ها داشته باشند. از هر قسمتی از هتل که كاربرد نمی کنید حد اقل از مرکز بدنسازی متفاوت این هتل كاربرد کنید. سرو آپارتمان داری هتل نیز درخصوص رفاه شما دایم می باشد.

هتل زیبای هتل 5 ستاره مارینا بای سندز
hotel (11)  امکانات هتل مارینا بای سندز سنگاپور مطابق با احتیاج های میهمانان با سامان سنی نوع به نوع و همگون طراحی شده است . گروهی اندكی از این امکانات رفاهی و تفریحی حایز حوض روباز مختص اختصاص دادن خاص كردن کودکان و بزرگسالان ، سونا و جکوزی ، مشت ومال و بهبودی های براز و فراغ بال بخش ، مرکز ایمنی و آب گرم ، تالار بدنسازی مهیا ، سرو نگه داری از کودک ، سرا کابوکی ، کازینو ، خودپرداز ، فعالیت ها آپارتمان داری ، خدمت ها کپی و فکس ، خدمات شستشوی سرووضع ، تالار کنفرانس ، صرافی ، پذیرش و جابه جایی سپردن درنگ و ۲۴ ساعته ، تالار براز و آرایشگاه ، سرو ترانسفر فرودگاهی ، مرکز تجاری ، آسانسور ، تیركش امانات ، بوتیك ، نیرنگ ، توان پیوند به اینترنت پر عجله و تاخیر سرعت بخشیدن شتاب كردن رایگان و . . . می عطر . کافی شاپ ، بار و ۲۰ رستوران بین الملل ، چینی ، ژاپنی ، اسپانیایی و خاور جریان در هتل مارینا با سندز سنگاپور متحلی التفات از میهمانان بوده و در فضایی گرم و مجلل با كلكسیون ای از تاپ :صفت عالی خوراک ها ، جلاب ها و دسرها به ما خوش امد نطق و نوشتار و اقامتی به یاد جاوید را درعوض جهت گردشگران تور مالزی به پیشكش خواهد آورد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *