خانه / جاذبه های گردشگری سنگاپور / چرخ و فلک عظیم الجثه ای به نام سنگاپور فلایر

چرخ و فلک عظیم الجثه ای به نام سنگاپور فلایر

سنگاپور کشوری است که دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی می باشد که برای تفریح و صرف اوقات فراغت بسیار مناسب می باشد یکی از این جاذبه ها سنگاپور فلایر است. این چرخ‌ وفلک‌ که به آدرس یکی از باابهت ترین چرخ و فلک های جهان نهان می شود ، ۱۶۵ متر حاصل داشته و بلندترین چرخ‌وفلک‌ سنگاپور به آمار می رود. اگر عازم سفر به این منطقه توریستی هستید سفارش می کنیم حتما از این چرخ و فلک باشکوه دیدار مجدد کرده ، سوار آن شده و مناظر عجب انگیزی را که برایتان به نقش میکشد را از دست ندهید . حكماً دبی نیز در حال پیدایش چرخ‌وفلک‌ «چشم دبی» است و قصد دارد حتی بلندتر از فلایر سنگاپور و مقیاس یک بلندترین چرخ‌وفلک‌ گیتی افق ها باشد. فلایر نمای ۳۶۰ درجه از سنگاپور و شاخاب مارینا را در معرض دید هوس مندان جایگیری داده و گردشگران از این همه گاز پینه و دغدغه پسین لذت را خواهند برد.شایان ذکر است که بهای بلیت راجع به حساب بزرگسالان ۲۴ دلار و فقره سبب کودکان ۱۵ دلار می آرزو بادا. در ادامه در مطلب جاذبه های گردشگری سنگاپور به چرخ و فلک عظیم الجثه ای به نام سنگاپور فلایر اشاره خواهیم کرد.

چرخ و فلک عظیم الجثه ای به نام سنگاپور فلایر
سنگاپور فلایر یک چرخ و فلک غول پیکر با مزیای خاص خود است، که ارمل با ارائه بروبر کننده زیر فاتحه می شود. ماشین‌ها ۲۸ نفر را در خود نگه می‌دارند. هنگامی که در سال ۲۰۰۸ باز كردن شد بلندترین چرخ و فلک در گیتی افق ها بود که به فراز ۱۶۵ متر در هوا و زمین سنگاپور می‌رسید.این چرخ و فلک در باغ ملی ساحلی خور حادث :اسم تازه شده و ترمینال فلایر دارای سه طبقه از كاباره ها، دكان ها و سایر فعالیت ها است.

کشور سنگاپور که با طارم فساد هایش آوا عالمگیر دنیایی گمگشته است یکی از کشورهای مدرن در چرخاب طاحنه می شمه که دارای جاذبه های متراكم است. سنگاپور فلایر که یکی از بلندترین چرخ و فلک های جهان محسوب می شود ناممكن است در پروگرام تور سنگاپور ثبات نگیرد. اگر از تور نوروزی سنگاپور از باب سفر به این کشور استعمال کردید سالم باشید که سنگاپور فلایر در نقشه تور بیرونی حیات دارد در غیر این رخ می توانید همراه قبیله و بیرون از تور سوار این چرخ و فلک شوید.

ارتفاع این چرخ و فلک غول پیکر افراخته تر از یک برج چهار مرتبه آسمانه می آرزو بادا و سطوت سنگاپور فلایر به حدی است که ثنایا نیم زمان طول می کشد تا چرخ و فلک یک دور کامل بچرخد. این چرخ و فلک بیست و هشت کابین دارد که هر کابین بیست و هشت مترمربع مساحت دارد و ظرفیت بیست و هشت نفر را هم دارد. کابین های چرخ و فلک به سان اتاقک هایی از فلز هستند که دور تا دور آن به جای دیوارهای فلزی از منشور مخلوق شده است. داخل این کابین ها بیست و هشت صندلی نیستی دارد که می توانید روی آنها بنشینید و به پرده تصویر ای مستهجن از سنگاپور بنگرید. این کابین ها بر بنیان استانداردهای جهان ساخته شده اند و افزون امن می باشند به طوری که به فراغ بال می توانید کودکان و كودكان را نیز با خود به درون کابین ها برد. از مزیت سنگاپور فلایر می بسیج به بود كیل اضافی هتل پنج آكتور شیک در نزدیکی آن تمثیل کرد.

https://i.hungrygowhere.com/business/56/99/11/00/singapore-flyer-pte-ltd_500x500_f83394bd4a.jpg

سنگاپور فلایر توسط یک بنیادگر ژاپنی طرح ریزی شده است و تغییرموضع آن بر خلاف جهت عقربه های گیتی می باشد. جالب است بدانید هنگامی که بر اوج این چرخ و فلک به سر می چپر می توانید نمایی از کشور مالزی و نیز کشور اندونزی را ببینید. همچنین می توانید از اوج گردون فضا ها به تماشای برج ها، آب های خور مونتاژ و آبخو سنتوسا بپردازید.تأکید می کنیم تور سنگاپور بجز سوار شدن بر این چرخ و فلک ناتمام می ماند.

مطلب پیشنهادی

برترین پارک های سنگاپور

برترین پارک های سنگاپور

پارک یکی از دیدنی هایی می باشد که در هر کشوری موجود می باشد و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *