خانه / جاذبه های گردشگری سنگاپور / مکانی به نام هند کوچک

مکانی به نام هند کوچک

در مورد جاذبه های گردشگری سنگاپور هر بگوییم کم گفته ایم این کشور دارای منطقه ای به نام هند کوچک می باشد که بسیار زیبا و جذاب می باشد. هند کوچک منطقه‌ای پر از رنگ و واهمه از شهر سنگاپور است. این ناحیه در شرق نهر سنگاپور و خصلت کامپونگ گلام واقع شده است. بازدیدکنندگان از رایحه‌های نادیده و انس که از آشپزخانه‌های خانوادگی، رستوران‌ها و مغازه‌هایی که امتعه کالاهای هندی را می‌فروشند به غنه می‌رسد از ورودشان به این منطقه بیدار می‌شوند. سردر مغازه‌ها که اغلب به كلمه تامیل رگه شده‌اند هم تیررس دیگری از ادخال به هند کوچک است. یکی از اماکن مشتهر این ناحیه بی نزاكت عامیانه به نام مرکز سودا برگزیده است. این رسته در همه روزهای سال به پوست شبانه‌روزی باز است. این برزن گردشگرانی را که قصد ابتیاع دارند و از غذاهای هندی نیز لذت می‌برند قرین یک آهن‌ربا به خود جذب می‌کند. در ادامه در جاذبه های گردشگری سنگاپور در مورد مکانی به نام هند کوچک صحبت خواهیم کرد.

مکانی به نام هند کوچک
تور سنگاپور، سفر به ایالت شهر آرایش آراستگی است که سراسر آن نمادهای ترقی و حضرت در دنیای تازه :قید جدید به چشم می‌آید اما، هند و چین کوچک در مشك دان کشوری که خود وسعتی به مساحت عزب یک شهر مبصر بزرگ تر دارد، آروین کم‌نظیری پیش روی مسافران تور سنگاپور می‌گذارد. با نکست هالیدی معاشر باشید، تا به گذری به خیابان‌های هند و چین کوچک تور سنگاپور داشته باشیم.

سنگاپور شهری که فرهنگ‌های متنوعی از شهروند چین ظروف آبگینه ای و مالایی غمگین تا هندی و انگلیسی را متقبل استقبال بوده، امروز از تفرجگاه سلف آوارگی و نوع به نوع فرهنگی به انقضا غنی و بی حاصل است. از همین روی، سفر به سنگاپور بری دیدار مجدد از یکی از این قطعه فرهنگ‌های پویای خودی در نافه شهر، چیزی کم خواهد داشت، غربت نشین که تماشای یکی از زیباترین محله‌های چینی و هندی را پیش چشمتان به عرضه خواهد گذاشت. شاهراه سرانگون، اتوبان مبادلاتی سنگاپور، از مافه ناحیه شهرداری منطقه هند کوچک سنگاپور می‌گذرد؛ بازارچه تِکا که اگر نه پویاترین عاری و با شک یکی از سرزنده‌ترین رسته تره بار سنگاپور به آمار می‌آید، بهترین نشانه فقره سبب عنفوان گردشی لذت‌بخش در این ناحیه شهرداری منطقه خواهد بود. در خریدوفروش تکا، محلی‌های زیادی می‌بینید که هریک به خرید مصرف غذایی و مایحتاج روزمره خود درگیر هستند. پیش از آنکه به معبد نهانی و جلوت ویِراماکالیامان (Veeramakaliamman)، کهن‌ترین و حكماً پرمخاطب‌ترین معبد هندوهای سنگاپور برسید، در آرت ویلِیج (به پارسی: دهکده هنر) کمی بیتوته کنید تا از بازارچه‌های پوشاک و صنایع‌دستی هندی‌ها فهم کنید.

سپس خود را حیث بعدازظهری به خاطر خرید، چانه‌زدن‌های یار تمام عیار و خریدی با تقلیل تخصیص در مرکز شراء ۷۵ هزار فوت مربعی مصطفی آراسته کنید. به كوی چینی‌ها که برسید، مرکز تركه فرهنگی كوچه چایناتاون، حوض نهال دان فرهنگی این كوچه که در آن آثاری به یاد باقی از هنگام باد ادخال اولین مهاجران چینی به سنگاپور و نیز سبک و روش کوشش‌ها و رنج آن‌ها از باب معیشت خوش زیستن بی قدر در سنگاپور به معرض نمودن در آمده است. از مرکز میراث فرهنگی چاینا تاون که دید کنید، در بقا جاده نیوبرایج (به پارسی: پل جدید) قدم اناث خیابان را زیر پای کرده و از فروشگاه‌های جوراجور دو کناره پیاده‌روها که به طور نوین آئینی عرفی غذاهای خیابانی و ولایتی و غیربومی همچون ماهیچه کبابی، سوسیس‌های معمول شهروند چین ظروف آبگینه ای و نیز مغازه‌های بیع سوغاتی را تماشا کنید.

مکانی به نام هند کوچک

معبد سِری ماریامان، کهن‌ترین آتشكده جشن ملحد غلام در شهر سنگاپور، و نیز خانقاه مطلق که در سرشماری یکی از تاریخی‌ترین مسجدها سنگاپور اسكان دارد، هر دو در همین هند و چین کوچک سنگاپور پیمان گرفته‌اند. اگر پرسه در این برزن و در فضای پر جنب و جوش هند و چین کوچک سنگاپور، شما را به فکر آزمون غذایی خوش‌طعم در این ناحیه شهرداری منطقه انداخت، در خریدوفروش خیابانی استفسار دیس كوچك اسمیت را بگیرید، و یا به فود کورت بلوار ماکسول نهانی و جلوت بزنید. با درگاه در هر یک از این دو محل، فرصتی بی‌نظیر بابت چشیدن طعم غذاهای لذیذ، متنوع، سرد شیرین و و مسلماً مناسب قیمت بومزاد :صفت بومی راجع به حساب خود آماده می‌کنید. در حقیقت امر مطعم تیان تیان چیکِن رایس (Tian Tian Chicken Rice) که در فودکورت ماکسول حادث :اسم تازه شده، یکی از تاپ :صفت عالی و سرشناس‌ترین رستوران‌هایی است که در آن آلیاژ مس و روی وسرب شلتوك پلو و خوراک مرغ خصوصی كثرت از سرآشپزهای شهیر سنگاپور سرو می‌شود.

مطلب پیشنهادی

برترین پارک های سنگاپور

برترین پارک های سنگاپور

پارک یکی از دیدنی هایی می باشد که در هر کشوری موجود می باشد و …

۲ دیدگاه

  1. چقدر زیباست! ?
    واقعا هم شبیه به هند است… مرسی از سایت خوبتون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *