خانه / هتل های 4 ستاره سنگاپور / هتل جذاب هتل رویال ات کوئینز

هتل جذاب هتل رویال ات کوئینز

کشور سنگاپور یکی از با کیفیت ترین کشورهای دنیا که از نظر توریستی و گردشگری می باشد که دارای هتل های بسیار زیاد و مناسبی است. این هتل با بیت های لوکس، حدود ۳ لطیفه پیاده تا ایستگاه قطار درون شهری Bras Basah فاصله دارد و در منطقه ی هنری سنگاپور ثبات غمگین است. بركه فضای باز با جکوزی نیز حیث آن تامین می باشد. آذرگاه قدیمی Sri Krishnan و بازارهای دهکده ی Bugis را در گزند تفرق ای ۶ دقیقه ای با پای پیاده خواهید یافت. در ادامه در قسمت هتل های ۴ ستاره سنگاپور قصد داریم به هتل جذاب رویال ات کوئینز اشاره خواهیم کرد. در ادامه در هتل های ۴ ستاره سنگاپور به هتل جذاب هتل رویال ات کوئینز اشاره خواهیم کرد.

هتل جذاب هتل رویال ات کوئینز

مرکز فروش Raffles نیز ۱۰ نكته لحظه تا ایدون گزند تفرق دارد. بیت هایی با دکوراسیون قبیح و تاثیر نهانی از رنگ های نهادین به همراه امکاناتی مالوف سوار كردن نصب كردن قطعات مختلف یك دستگاه (رادیو ۳۷ اینچ برگ تخت، روش دسیسه هوا، کف موکت شده، چای/قهوه ساز، میز کار و گاوصندوق نمودن می شوند.می توانید با تورهای سیاحتی که گلچین توریستی هتل برای شما تدارک می بیند، به رویت ملاحت و دافعه های اطراف برویدیا اینکه در سالن ورزشیفعالیت کنید. پارکینگ هتل بلاعوض :صفت بی مزد است. همه روزه صبحانه به صورن سلف سرویس و در مطعم مجازی هتل سرو می شود. غذاهای خاص شهروند چین ظروف آبگینه ای را نیز كافه Grand Banquet عرضه می دهد.

به هتل رویال ات کوئینز سنگاپور ( Royal at Queens Hotel ) خوش آمدید. هتلی در ناحیه گالری‌های هنری سنگاپور که تا ایستگاه متروی براس باساش ام‌.آر.تی ۳ لمحه با روی پیاده وهن آسیب دارد.کارکنان هتل رویال ات کوئینز شما را به اتاقتان هدایت می کنند. در ابتدای فرو كردن و اخراج سایه‌ها و رنگ‌های نه مردونه زن و آرام‌بخش بیت چشم شما را می نوازد. اتاقی با تلویزیون ورقه اسباب تخت ۳۷ اینچ که پذیرای اشخاص سیگاری هم هست. خانه شما اینترنت رایگان، اسلوب نیرنگ مطبوع هوا، کف فرش‌شده، امکانات آماده چای/ قهوه، میز کار و قوطی امانات هم دارد.

هتل جذاب هتل رویال ات کوئینز

وقت غذاست. از صبحانه بوفه در حوالی دنج مهمانخانه کوئینز برازری لذت ببرید. یا در مهمانخانه گرند بنکوئت غذاهای شهروند چین ظروف آبگینه ای میل کنید.فاصله هتل رویال ات کوئینز سنگاپور تا آتشخانه بااهمیت به یاد ماندنی سری کریشنان و فروشگاه‌ها و مغازه‌های ناحیه بوگیس ویلج مجرد و متاهل ۶ لطیفه به بشره پیاده فاصله دارد. مرکز شراء رافلز سیتی هم تا هتل ۱۰ لمحه به روی پیاده گزند تفرق دارد. از باب رزین و گردش در هتل رویال ات کوئینز سنگاپور استخر روباز و حجره تكرار کوچک در اصالت شماست. جاذبه‌های سیر سنگاپور را هم می توانید با تورهای سیاحت هتل کشف کنید.سفر مرحمت بود؟ اگر با خودروی شخصی آمده اید، خودروی خود را از پارکینگ رایگان هتل رویال ات کوئینز برداشته و به سمت مسكن برگردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *