خانه / جاذبه های گردشگری سنگاپور / پارک زیبای مرلیون سنگاپور

پارک زیبای مرلیون سنگاپور

سنگاپور از جمله کشور هایی می باشد که از نظر جاذبه های گردشگری در رده بالایی قرار گرفته است و دارای فرهنگ و تاریخ بسیار عمیقی می باشد. سنگاپور را می توان بعنوان یکی از کشورهایی دانست که دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی می باشد و سالانه بخش عظیمی از گردشگران به این کشور سفر می کنند. سنگاپور یکی از کشورهای شاطی دار و متحسن در همسایگی مالزی است که عجم ها این کشور را زیاد یار شناسا دارند چرا که تكوین بیش بکری دارد. یکی از نقشه های جذبه های گردش جهانگردی در این مکان این است که به پارک های طبیعی بروید و لحظاتی را در آن جا بیارامید!یکی از بهترین مراکز تفریحی سنگاپور که تا کنون گردشگرها به آن شوق علامت داده اند جایی جز پارک مرلیون نیست. این پارک که در سال ۱۸۲۱ ساخته شده است از كهن ترین پارک هایی است که می توانید در سنگاپور ذایع کنید.از طرفی باید به نشانی جاذبه به بنیان آن دقت کرد. برای سركشی از این مکان زیبا می توانید در  ما شرکت کنید. در ادامه در جاذبه های گردشگری سنگاپور در مورد پارک زیبای مرلیون سنگاپور بیشتر صحبت خواهیم کرد. در ادامه در جاذبه های گردشگری سنگاپور در مورد پارک زیبای مرلیون سنگاپور بیشتر صحبت خواهیم کرد.

پارک زیبای مرلیون سنگاپور

زمانی که این محل قصد بازگشایی شدن داشت مقیاس اضافی اقمشه ارزان ثمن از چین هوشیار و ناآگاه سنگاپور کردند و در این محل درخصوص بیع اختیار شد. این كسان در کنار جو ای در سنگاپور به نام Telok Ayer ساکن شدند و تماشاگر گشایش و ابتیاع انواع بودند.مشخصه مبرز این پارک همان شیری است که از دهانش آب بیرون می ریزد و به ذهن همه می ماند.مجسمه مرلیون به عنوان نماد سنگاپور نهان می شود، شکل یک شیر با بدن قسمت بند حوت می باشد. این تمثال نمایانگر تلفیقی از نام باستانی و نام نوگرا سنگاپور است. نام همیشه و ازل این کشور “تماسک (Temasek)” به كلمه شهر دریایی و نام متجدد این کشور “سنگاپور” به معنای شهر شیرها می باشد.

ارتفاع مجسمه سیمانی مرلیون ۸٫۶ متر و وزن آن ثنایا ۴۰ تن است که با صفحات منسوب به چین اهل چین سفیدپوست و اسود رنگ صریح شده است. این تمثال شروع در دهانه رود سنگاپور ثبات داشت ولی پس از ساختن پل اسپلانید (Esplanade Bridge) در سال ۱۹۹۷ و از بین رفتن دید نازل و گران مجسمه، در سال ۲۰۰۲ آن را به محل ملتفت آراسته اش در کنار خلیج مارینا (Marina Bay) ارجاع دادند.در مغشوش و جمع وجور در حال مرتب ۵ نقش پیكر تندیس مرلیون در کشور سنگاپور ایستادگی دارد که اولین نمونه آن امین در پشت همین مجسمه فرعی و با حاصل ۲ متر می باشد. بزرگترین طرح این تصویر ها نیز در آبخوست سنتوزا ایستادگی دارد که ۳۷ متر بلندی دارد.
پارک زیبای مرلیون سنگاپور
فضای کلی پارک مرلیون که به عنوان یکی از معروفترین جاذبه های سیاحت سنگاپور نهان می شود، ۲۵۰۰ متر می نكهت امید که با حرمت به ثبوت گیری اش در کنار خلیج مارینا پرده تصویر آرایش آراستگی را تحت نهان سازی خود تحكیم داده است. معاینه بررسی از این پارک مفتی و غیررایگان است و شما می توانید در هر دوره از شباشب روز به آن رجعت نمایید.

مطلب پیشنهادی

برترین پارک های سنگاپور

برترین پارک های سنگاپور

پارک یکی از دیدنی هایی می باشد که در هر کشوری موجود می باشد و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *