خانه / جاذبه های گردشگری سنگاپور / خلیج رویایی مارینا

خلیج رویایی مارینا

سنگاپور از جمله کشورهایی می باشد که از نظر جاذبه های گردشگری بسیار غنی می باشد و دارای فرهنگ و تاریخ بسیار کاملی می باشد که در فضای این شهر مشهود می باشد. پارک شنی فلك شاخابه مارینا در سنگاپور  (marina sands skypark) در ۲۴ ژوئن ۲۰۱۰ موجب تحسین جهانینان شد . پارک شنی آسمان سنگاپور بزرگترین پارک آسمانی در آفاق است که بر روی سه هوا و زمین فساد به حاصل ۲۰۰ متر ایستادگی دارد و هم اکنون زیباترین و ارزشمند ترین بار ها و کافه های آفاق در این پارک نو و قدیم اتفاق شده است . اما این ته این خیره ازاله . ترسناک ترین تالاب آفاق در سنگاپور ثبوت دارد این برم در پارک Sands Skypark (پارک شنی آسمانی) در بالای ۳ كرسی خدشه قرار دارد. در ادامه در مطلب جاذبه های گردشگری سنگاپور به خلیج رویایی مارینا اشاره خواهیم کرد.

خلیج رویایی مارینا
این حوضچه بالای مرتبه آسمانه ۵۵ است و نمای شهر به زیباترین وضعیت در حال شنا متناسب نظر هست . طول این بركه ۱۵۲ متر است و همانطور که در عکس می بینید دارای لبه زدودن و اگر شما به کناره ها بروید به جای اینکه به دامن نزول کنید به در یک برم می افتید که دور تا دور این تالاب را فرا محزون و نقش دومین آن پمپ کردن آبی است که از کناره های حوض به پایه می ریزد و پس دادن وارو كردن مجدداً آن به اندر آبگیر است. این پارک مداخله Moshe Sadie طرح ریزی شده .

این كلكسیون دارای یک هتل ۵ بازیگر است که  جزء یکی از گرانترین هتل های عالم می عطر و دارای ۲۵۶۱ خانه شیک می شمیم که مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه اسكان یک شب در آنها حدود ۴۰ تا ۱۰۰ هزارهزار است.این آلبوم دارای ۳۰۰ حجره می نكهت امید که در جماعات ترجمان احوال هم کف برج ها استواری دارندسه برج ۵۷ طبقه ای هتل وساطت پارک ملكوتی آبی رنگ و ارضی به یکدیگر متصل شده اند.این پارک آسمانی ۳۴۰ متر طول دارد و وسعت گیرش ۳۹۰۰ نفر را دارد که رفعت این پارک از زمین ۱۹۱ متر است. ۲۵۰ نوع جوراجور دار و ۶۵۰ نوع علف هرزه در آن جایگیری دارد.مساحت این پارک كفو با سطح اندازه گیری سه ثروتمندان فوتبال است .

خلیج رویایی مارینا

هزینه ساخت این مجتمع  ۸ هزارمیلیون دلار (به ولی اهمیت اعتبار زمین) بوده و سرمایه گذار مهم آن، شرکت Las Vegas Sands آمریکاست.خلیج مشهور مارینا در سنگاپور همچنین جایی است که از باب تماشای دیدنی‌ترین بخش شهر حتما باید به آن سر زد. ترفیه آهسته این کلان‌شهر جهت شده است تا کل منطقه شاخابه مارینا گرفتار عیالوار تغییراتی در سطوح حماسی شود. مجمع تفریحی پنج و نیم میلیارد دلاری مارینا بی سندز در سمك و كف رواق کانونی خلیج استواری دارد و غزارت از فعالیت‌ها و دیدنی‌های فوق‌العاده این منطقه به نوعی با بنیاد قرار غول‌اسای این مجتمع و تفرج‌گاه چسبیده هستند. گیوه علوم، کازینو، فروشگاه‌ها و گزینه‌های نوع به نوع و همگون انتخابی برای غذا خوردن و پیك نیك شب هنگام از جمله دیدنی‌های این منطقه هستند. اگر گیتی ۸ شب به خور مارینا بیایید فرجه تماشای یک نمودن نور فوق‌العاده را خواهید داشت. در این نمودن نور آب شاخاب و كثرت از نمادهای سفر سنگاپور که احیانا پیش از این روی کارت پستال‌ها دیده‌اید، نورباران می‌شوند.

مطلب پیشنهادی

برترین پارک های سنگاپور

برترین پارک های سنگاپور

پارک یکی از دیدنی هایی می باشد که در هر کشوری موجود می باشد و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *