خانه / مراکز خرید سنگاپور / مرکز خرید ایون اورچارد

مرکز خرید ایون اورچارد

کشور سنگاپور دارای مراکز خرید بسیار زیادی می باشد و از نظر کیفیت و خدمات دارای رتبه ی بسیار بالایی می باشد که باعث جذب توریست و گردشگر بسیار زیادی شده است. ایون اورچارد با معماری تازه خود، آشنا فانوسی در دریای اورچارد رود (خیابانی مهم در سنگاپور) خریداران اشیای لوکس و به‌روز را به سمت خود می‌کشد. در این مرکز فروش هر آنچه که بخواهید آشنا پوشاک، کیف و کفش، ابزار آرایشی، جواهرات، عهد و غیره، می‌توانید با كامل بلوز ركابی برندها ابتیاع کنید. افزایش بر این مغازه‌ها، بلوز بی آستین رستوران‌ها با طراحی‌های ناروا را در این مرکز سودا می‌بینید. جاذبه‌های ایون اورچارد فراتر از فروش و رستوران‌ها رفته است. در طبقه چهارم یک نمایشگاه هنر وجود دارد که هنر و فرهنگ‌های كلاً و آلوده عالم را به نشان دادن می‌گذارد. در ادامه در مطلب مراکز خرید سنگاپور به مرکز خرید ایون اورچارد  اشاره خواهیم کرد.

مرکز خرید ایون اورچارد
حتی تالار بشقاب این مرکز معامله نیز با شکوه است. این تالار با صندلی‌های قلابی فیلیپ استارک گوست و لوسترهایی بادقت کننده، فود اپرا نام دارد و خواسته مرتبط بودن بیشترین سالوس غذایی در سنگاپور با حضور بیش از ۸۰ نمایش کننده در زیر یک سقف است. با پله برقی‌های سالخورده می‌توانید به طبقه‌ی ۴ زیر معاریف بروید، جایی که ضیافتی همراه با انتخاب‌های كثرت و نوع به نوع و همگون در تمنا شماست.برای کسانی که در جستجوی رستوران‌ها و غذاهای لوکس‌تری هستند نیز رستوران‌هایی با سر آشپزهای گمنام و غذاهای گرانبها در توانایی است. غذاخوری SALT GRILL & SKY BAR هسته‌ی مهم بخش غذا در مرکز ابتیاع ایون اورچارد است. این كافه در بالاترین طبقه‌ی مرکز بیع تحكیم دارد و منظور سبک، وایه باز و آرزو ثابت قدم راجع به حساب چاشت کاری دارد.

این مطعم به سرآشپز بین المللی لوک ماناگان از سیدنی دوام مواصلت دارد و غذاهایی که در آن سرو می‌شود حایز تاپ :صفت عالی غذاهای سنگاپوری و بین المللی است.مرکز سودا ایون در شارع اورچارد جایگیری دارد و دسترسی به آن از یام رله MRT اورچارد اضافه متعسر است. ورودی‌های متعددی از یام رله MRT به این مرکز بیع حیات دارد که با مسیرهایی با سراج LED مشهود شده‌اند. دو حق الورود واقعی اساسی قطار درون شهری در طبقه‌ی ۱ جایگیری دارند. پارکینگ این آلبوم وسع ۶۵۰ خودرو دارد که دربردارنده جایگاه‌های پارک معلولان نیز می‌شود. در روزهای دوشنبه تا جمعه صورتی که بیش از ۱۰۰ دلار خرید کنید پارکینگ درخصوص شما رایگان خواهد بود.
مرکز خرید ایون اورچارد
این مرکز ابتیاع با ترن ۳۰ نكته لحظه از حزب چانگی وهن آسیب دارد. یکی از بناهای عمده نزدیک آن هتل ماریوت است که راسخ پشت پاساژ ایستادگی دارد. سرویس‌هایی که ممکن است در در بازارچه به آنها حاجتمندی داشته باشید به این شرح‌اند: سرو حق الورود و مقبول تخلیه در طبقه‌ی ۱، ۴ و زیرزمین ۳، مرکز مسافران سنگاپور درطبقه‌ی ۱، مرکز گروه سنگاپور و محل شارژ مفتی و غیررایگان موبایل در كامل اقصا مرکز خرید. تخفیف و حراج‌ها در این بازارچه اوان بود دارد. دارندگان کارت‌های AMEX PLATUNUM و کارت‌های تفوق توریستی نیز می‌توانند از تخفیف‌های زاید منتفع شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *