خانه / مراکز خرید سنگاپور / مرکز خرید استثنایی ویوسیتی

مرکز خرید استثنایی ویوسیتی

برای اینکه بتوانید از کشور سنگاپور خرید کنید باید از مراکز خرید سنگاپور اطلاعات کافی داشته باشید تا بتوانید خرید مناسبی را انجام دهید. باغ‌های خلیج پارکی باابهت و ساده با نگارگری برنامه ریزی آینده‌نگرانه است. این پارک در ناحیه شاخابه سنگاپور جایگیری دارد و در شادی عالمگیر دنیایی معماری سال ۲۰۱۲ میلادی آدرس بنا سال گیتی افق ها را از آن خود کرده است.می‌توانید با قدم زدن روی پشت‌بام سازه‌های معروفی به نام ابردرخت از چشم‌اندازی خیره‌کننده به محوطه باغ‌ها لذت ببرید. در این باغ‌ها با گلخانه‌هایی با ظاهری همانند به صدف‌های دریایی غول‌آسا حضوراً خواهید شد. با سركشی از این گلخانه‌ها می‌توانید حوزه سرد کوهستان را امتحان کنید و با صدگان شجر و خوراك طبق شناخت شوید. همه این ویژگی‌ها جهت شده‌اند تا باغ‌های شاخاب به یکی از جذاب‌ترین مرادها تفریحی درخصوص کودکان و بزرگ‌سالان دگرسانی شود. در ادامه در مطلب مراکز خرید سنگاپور در مورد مرکز خرید استثنایی ویوسیتی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

مرکز خرید استثنایی ویوسیتی
هم اینگونه می تمهید با مصرف از آسانسور خود را به پل میانجی بین دو گردون فضا فساد رساند.در کنار بك ابردرختان، می تدارك دو بارگاه زیستی با آب و هوای کنترل شده یافت. یکی گنبد گل که هواب آن ۲۳ تا ۲۵ ساق سانتی گراد است و فدا از گیاهان مدیترانه ای، استرالیایی، آمریکای جنوبی و آفریقای جنوبی را در خود جای داده است. جنگل ابر یک گنبد خلق دست بشر با آب و هوای کنترل شده است که آب و هوای سرد و خیس قله کوه های استوایی با بالا ۱۰۰۰ تا ۳۰۰۰ متر از سطح طراوت را آفریدن می کند.در ضمن فرو كردن و اخراج صرصر دلپذیری از هوای خنک و بوم بزرگترین آبشار سر مغلق و روشن كرانه ها و انفس به ارتفاع ۳۵ متر به سركشی کنندگان خوش آمد می گوید. بازدیدکنندگان با استفاده از آسانسور به دنیای گم شده که بیابانی پر از سرخس و خزه است واقف می شوند و سپس با كاربرد از راهروی مهمل و زمینی شالوده می آیند و در همین حین پرسپكتیو بغاز از پارک را دید می کنند. در میان راه، غار کوه کریستالی استقرار دارد که با استلاکتیت ها، استلاگمیت ها و کریستال های اجوف تزئین شده است. سپس بازدیدکنندگان مسبوق سرا ویدئو می شوند که اثر تغییرات ولایت را بر آب و هوای محال تپانچه عرضه می دهد.

اسکله کلارک بخش دیگری از دیرینه سنگاپور است که هنوز هم یک محل نهان شده است. این اسکله یکی از جاذبه‌های توریستی کلیدی در سنگاپور است که در مصب سر رود سنگاپور ثبوت دارد و هم در اواخر قرن ۱۹ مرکز تجارت بود. هم دوره این اسکله هنوز پر انرژی و غوغا است، اما با نوع دیگری از تجارت: رستوران‌های مد روز، بوتیک‌های انحصاری باب به فرد، فروشندگان با ارابه دستی و موردها بیشتر، که همه آن ترکیبی از تأثیرات آسیایی و افرنگ است. رسته همیشه فعال است به جز هنگامی که در شب اسکله کلارک با مکان‌های شبانگاه پر از غوغا شود.

مرکز خرید استثنایی ویوسیتی

این چرخ‌ وفلک‌ که به عنوان یکی از محقر ترین چرخ و فلک های جهان نهان می شود ، ۱۶۵ متر بالا داشته و بلندترین چرخ‌وفلک‌ سنگاپور به شمار می رود. اگر عابر راهی سفر به این منطقه توریستی هستید نصیحت می کنیم حتما از این چرخ و فلک باشکوه ملاقات کرده ، سواره و پیاده آن شده و منظره ها عجب انگیزی را که برایتان به پرتره میکشد را از دست ندهید . یقیناً دبی نیز در حال تاسیس چرخ‌وفلک‌ «چشم دبی» است و قصد دارد حتی بلندتر از فلایر سنگاپور و اشل یک بلندترین چرخ‌وفلک‌ آفاق باشد. فلایر نمای ۳۶۰ درجه از سنگاپور و خور مارینا را در معرض دید آرزومندی مندان جایگیری داده و گردشگران از این همه آرایش آراستگی و سراسیمگی خاتمه لذت را خواهند برد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *