خانه / آشنایی با سنگاپور / آشنایی با هتل ۵ ستاره ی مارینا بی سندز سنگاپور

آشنایی با هتل ۵ ستاره ی مارینا بی سندز سنگاپور

در هتل می توانید ارز خود را دگرگونی به واحد پولی سنگاپور کنید و در صورتی ساعت ورود و خروج شما با استجابت هتل تمایز مازاد یدكی داشته باشد چمدان های خود را در سیلو بقچه بگذارید و از زمان خود كاربرد کنید. در هتل فعالیت ها سرویس اتاق ۲۴ ساعته داده می شود و اتاق ها به صورت روزمره تمیز شده و اسباب آرایشی-بهداشتی لازم در اتاق قرار داده می شوند. برای کسانی یار و دشمن کودکانشان سفر می کنند خدمت ها محافظت از کودک در نظر گرفته شده است. در ادامه در مطلب هتل های ۵ ستاره ی سنگاپور در مورد آشنایی با هتل ۵ ستاره ی مارینا بی سندز سنگاپور بیشتر صحبت خواهیم کرد.

آشنایی با هتل 5 ستاره ی مارینا بی سندز سنگاپور

 •  آسانسور
 • قبول ۲۴ ساعته
 • استند فروش سوغاتی
 • دروغ پردازی هوای مطبوع
 • گاو صندوق
 • فعالیت ها خشکشویی
 • واکس کفش
 • اتاق کنفرانس
 • خدمات زیبایی
 • ویلچر
 • كارها خدمت گزاری ها برای افراد دارای تحدید جسمی
 • اتاق چمدان

کارمندان هتل به زبان های چینی، مالایی، انگلیسی، ژاپنی و کره ای پاسخگوی شما خواهند بود. چک این هتل از ساعت ۱۵ تا ۱۲ شب ایفا به جریان انداختن می شود و برای واگذاری اتاق نیز از ۷ صبح تا ۱۱ ظهر زمان خواهید داشت، حتماً چک این و چک اوت هتل با سرعت مازاد یدكی به كاربستن می شود.

امکانات تفریحی هتل مارینا بی سندز سنگاپور

هتل مارینا بی سندز سنگاپور دارای یک حوضه بزرگ در فضای وطبقه بالای برج است که چشم اندازی فوق العاده به شهر سنگاپور دارد. برای میل مندان به اینترنت نیز امکان دسترسی به آن از همگی اتاق ها و مکان های اشتراكی هتل وجود دارد. علاوه بر این هتل تورهای گردشگری در منطقه را برگزار می کند و نیز مجموعه آمفی تماشاخانه هتل اغلب روزگار پروگرام های علاقه مند کننده ای را برگزار می کند.

آشنایی با هتل 5 ستاره ی مارینا بی سندز سنگاپور

رستوران های هتل

غذاخوری سلاوی: غذاخوری دارای چشم اندازی فوق العاده به شهر است و در آن غذاهای بین المللی، آسیایی و محلی سرو می شود.رستوران (SPAGO BY WOLFGANG PUCK): اگر اهل غذاهای آمریکایی و بین المللی هستید می توانید این را برای صرف نهار یا شام انتخاب کنید.

امکانات اتاق های هتل

تمامی اتاق های هتل مارینا بی سندز سنگاپور دارای وسیله اندام تلبیس مطلوب هوا هستند. در اتاق ها افزار چای ساز و قهوه ساز قرار داده شده است و مهمانان می توانند از بسته بندی چای و نسکافه بسامان در اتاق استفاده کنند، بازهم میز کار نیز چی است. مهمانان می توانند از سرویس متوجه کردن تلفنی مشتری ها استعمال کنند.

سیگار کشیدن در اتاق های هتل مجاز است و فضای مناسب و راحت برای قیام و جلوس ایجاد شده است. هر روز بطری آب مشروب مفتی و غیررایگان در سرو اتاق شارژ می شود. اتاق ها دارای حوله، حوله تن پوش، اسباب اولین خیاطی، سشوار، دمپایی، تلفن داخل حمام، مینی بار و تلوزیون نیز می باشند.

آشنایی با هتل 5 ستاره ی مارینا بی سندز سنگاپور

انواع اتاق های هتل

 1.     اتاق پریمیر تویین: این اتاق ها ۴۷ متر مربع وسعت دارند و دارای دو تخت سینگل هستند. به سه چشم انداز دیگرگون باغ، شهر و شگفت آور در وارستگی و اسارت مهمانان قرار می گیرند.
 2. اتاق دولوکس تویین: این اتاق ها ۳۹ متر مربع وسعت دارند و با سه چشم انداز، شهر، باغ و معمولی در آزادمنشی مهمانان قرار می گیرند. هر اتاق دارای دو تخت سینگل است.
 3. سوییت سند (Sands): این سوییت ۱۴۵ متر مربع مساحت دارد و دارای یک تخت کینگ سایز می باشد که با چشم انداز باغ پذیرای مسافران است.
 4. اتاق دولوکس کینگ: اتاقی با یک تخت کینگ سایز و ۳۹ متر پیمایش که چشم انداز رو به باغ دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *