خانه / هتل های سنگاپور / هتل های ارزان قیمت کشور سنگاپور را بشناسید

هتل های ارزان قیمت کشور سنگاپور را بشناسید

به‌طور معمول، سنگاپور یک آماج گران‌قیمت درخصوص گردشگران است. اما این بدان مصداق نیست که گردشگران در این کشور نمی‌توانند با هزینه کمتر گردش کنند. فضیلت یافتن مکان‌ها و فعالیت‌های ارزان‌قیمت در این کشور کار خیلی سوسه نیست. در این سخن فصل از کجارو هتل‌های ارزان‌قیمت سنگاپور را که در شهر‌های نوع به نوع و همگون آن استقرار دارند و گردشگران از مرآت آیین آن‌ها می‌‌توانند در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند، لیست کرده‌ایم که در بقیه می‌توانید با آ‌ن‌ها خویش شوید. یقیناً این هتل‌ها هیچ‌کدام لوکس و برتر نیستند و ظریف‌کاری‌های خاص خود را نیز ندارند، اما معتدل هستند و گردشگران می‌توانند اسكان بخشش در آن‌ها داشته باشند. در ادامه در مطلب هتل های سنگاپور در مورد هتل های ارزان قیمت کشور سنگاپور را بشناسید بیشتر می گوییم.

هتل Amrise

هتل Amrise در سنگاپور هتل Amrise در ناحیه Geylang تحكیم دارد. این هتل ارمل از ۲ بازیگر طالع می‌برد و هزینه‌های جایگیری در آن نیز زیر هستند. گفتنی است که این هتل جایگاه هفتمی را در بین اقامتگاه‌های معشوق سنگاپور دارد. هتل Amrise دارای ۵۸ حجره برای میهمانان است که از ویژگی‌های آن‌ها نیز می‌توان به مكر هوا تمثیل کرد. هتل مذکور ۲۴ ساعته باز است و از و دنیا اولی ویژگی‌های آن می‌توان به خشک‌شویی و مرکزی درعوض جهت شراء اشاره کرد. یکی از شهرت‌های این هتل به کارکنان آن باز می‌گردد که عملکرد زیاد نواخت دارند و آموزش‌دیده‌ هستند. گردشگران با توقف در هتل Amrise، گزند تفرق اندکی با فراوانی از جاذبه‌های آفاق پویی شهر خواهند داشت که در این بین می‌‌توان به آبنمای Wealth Padang و پای پوش هنر سنگاپور رمز کرد. مراکز تجاری اضافی شبیه Suntec Singapore و Singapore Expo نیز در پیرامون این هتل ثبات گرفته‌اند. بدین نکته نیز اعتنا داشته باشید که هتل Amrise در گزند تفرق ۱۳.۳ کیلومتری از هیات خطسیر Changi سنگاپور استواری رنجیده است.

هتل های ارزان قیمت کشور سنگاپور را بشناسید

هتل Asphodel Inn

هتل Asphodel Inn منطقه کوچک هندی‌های سنگاپور، مکانی است که یکی دیگر از هتل‌های ارزان‌قیمت در آن جایگیری محزون است. Asphodel Inn هتلی ۱ هنرمند است که با حیات نرخ ارج اتراق پایین، كارها خدمت گزاری ها انعام را در اصالت میهمانانش ایستادگی می‌دهد. گردشگران می‌توانند سرا خود را از بین ۵۵ سرا شگفت آور و اتاق‌های مقدم اختیار کنند. این هتل اقامتگاهی کوتاه یا طولانی‌مدت درخصوص گردشگران است. امکانات نسبتا احسان نیز در آن نیستی دارد که سبب می‌شوند آزمون انعام در آن داشته باشید. از امکانات این هتل می‌توان به اینترنت بی‌سیم، خشک‌شویی، پارکینگ رایگان و پاسخگویی ۲۴ ساعته تمثیل کرد. هتل مذکور در فاصله اندکی از مرکز Mustafa ،Haji Lane و خیابان Orchard استقرار دارد. انجمن فروش Raffles City و تئاتر Esplanade نیز از دیگر مکان‌های شی در كران ها این هتل هستند.

هتل Elegance Fragrance

هتل Elegance Fragrance یک هتل ۲ بازیگر در سنگاپور است که در كرانه منطقه کوچک هندی‌ها جایگیری دارد و راحت عطا بابت گردشگران مرتب می‌کند. از ویژگی‌های این هتل می‌توان به گزند تفرق نزدیک آن با Chinatown Heritage Center که یک مکان قدیمی است، اشاره کرد. گیوه ملی سنگاپور و آذركده Veeramakaliamman نیز در نزدیکی این هتل قرار دارند. در کنار حس و حال خاصی که در منطقه هندی‌ها وجود دارد، گردشگران می‌‌توانند از بلوز بی آستین غذاهای هندی نیز در رستوران‌های این ناحیه لذت ببرند.

هتل های ارزان قیمت کشور سنگاپور را بشناسید

از امکانات چیز در هتل Fragrance – Elegance می‌توان به کنترل دمای اتاق، تلویزیون، پخش‌کننده DVD، چای‌ساز یا قهوه‌‌ساز، تلفن با امکان شماره‌گیری مستقیم، حمام، اثاثیه بهداشتی و سشوار اشاره کرد. کافه‌تریای موجود در هتل نیز مکانی است که می‌توانید در آن یک دفعه چاشتگاه مستحسن داشته باشید. در این هتل مصرف تنباكو فارغ است و یک ثروتمندان تنیس نیز برای گردشگران در نظر ملول شده است. در این مقال از کجارو با بهترین هتل‌های ارزان سندیت استحقاق سنگاپور یار شناسا شدیم که توقف در آ‌ن‌ها می‌تواند هزینه‌هایتان را کاهش دهد. نظر شما در فقره سنگاپور چیست؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *