خانه / جاذبه های گردشگری سنگاپور / باغ های خلیجی کشور سنگاپور

باغ های خلیجی کشور سنگاپور

کشور سنگاپور کشور بسیار زیبا سرسبز و زیبایی می باشد این کشور تفلیقی از چندین فرهنگ مختلفی در کنار یکدیگر می باشد که زیبای خاصی را به این کشور داده است. باغ‌های خلیج پارکی بی شكوه و پرنقش با نقشه كشی آینده‌نگرانه است. این پارک در ناحیه خور سنگاپور جایگیری دارد و در عید جهانی معماری سال ۲۰۱۲ میلادی نشانی بنیان سال دنیا را از آن خود کرده است.می‌توانید با قدم زدن روی پشت‌بام سازه‌های معروفی به نام ابردرخت از چشم‌اندازی خیره‌کننده به فضا باغ‌ها لذت ببرید. در این باغ‌ها با گلخانه‌هایی با صوری مثل به صدف‌های دریایی غول‌آسا حضوراً خواهید شد. با دیدار از این گلخانه‌ها می‌توانید ولایت سرد کوهستان را آزمایش کنید و با مات درخت و علف هرزه انیس شوید. همه این ویژگی‌ها داعیه شده‌اند تا باغ‌های خلیج به یکی از جذاب‌ترین مقصودها تفریحی درعوض جهت کودکان و بزرگ‌سالان دگرسانی شود. در ادامه در مطلب جاذبه های گردشگری سنگاپور در مورد باغ های خلیجی کشور سنگاپور صحبت خواهیم کرد.

باغ های خلیجی کشور سنگاپور
هم این طور می آمادگی با استفاده از بالابر خود را به پل پیوندگر بین دو طارم گزند تردید رساند.در کنار غوك ابردرختان، می آمادگی دو قبه زیستی با آب و هوای کنترل شده یافت. یکی گنبد گل که هواب آن ۲۳ تا ۲۵ مقیاس سانتی گراد است و بعضی از گیاهان مدیترانه ای، استرالیایی، آمریکای جنوبی و آفریقای جنوبی را در خود جای داده است. قورباغه ابر یک قبه خلق دست بشر با آب و هوای کنترل شده است که آب و هوای سرد و نم قله کوه های استوایی با حاصل ۱۰۰۰ تا ۳۰۰۰ متر از سطح تازگی را آفریدن می کند.

در طی فرو كردن و اخراج شمیم دلپذیری از هوای خنک و بوم بزرگترین آبشار سر مبهم جهان به فراز ۳۵ متر به معاینه بررسی کنندگان خوش آمد می گوید. بازدیدکنندگان با كاربرد از آسانسور به دنیای گم شده که ظالم و رام پر از سرخس و خزه است وارد می شوند و سپس با كاربرد از راهروی مهمل و زمینی ته می آیند و در همین حین مناظر وصله زینت از پارک را آگاهی می کنند. در وسط راه، غار کوه کریستالی اسكان دارد که با استلاکتیت ها، استلاگمیت ها و کریستال های اجوف تزئین شده است. سپس بازدیدکنندگان مستحضر بیت ویدئو می شوند که اثر تغییرات ولایت را بر آب و هوای محل ها تپانچه نمایش می دهد.

اسکله کلارک بخش دیگری از كهن سنگاپور است که هنوز هم یک محل متمایز شده است. این اسکله یکی از جاذبه‌های توریستی کلیدی در سنگاپور است که در لب زمام رود سنگاپور ثبات دارد و نیز در اواخر قرن ۱۹ مرکز معامله بود. هم دوره این اسکله هنوز پر كارمایه حال و غوغا است، اما با نوع دیگری از تجارت: رستوران‌های مد روز، بوتیک‌های مخصوصمخصوص :صفت خاص به فرد، فروشندگان با ارابه دستی و اوضاع بیشتر، که همه آن ترکیبی از تأثیرات آسیایی و اروپا است. راسته شروع و انتها تند است به جز هنگامی که در شب اسکله کلارک با مکان‌های شبانگاه پر از شلوغی شود.

باغ های خلیجی کشور سنگاپور

این چرخ‌ وفلک‌ که به نشانی یکی از مجلل و بی ابهت ترین چرخ و فلک های دنیا متمایز می شود ، ۱۶۵ متر بالا داشته و بلندترین چرخ‌وفلک‌ سنگاپور به سرشماری می رود. اگر رهسپر سفر به این ناحیه توریستی هستید نصیحت می کنیم حتما از این چرخ و فلک باشکوه ویزیت كنترل کرده ، سواره و پیاده آن شده و مناظر نادره انگیزی را که برایتان به صورت میکشد را از دست ندهید . مسلماً دبی نیز در حال پیدایش چرخ‌وفلک‌ «چشم دبی» است و قصد دارد حتی بلندتر از فلایر سنگاپور و مقیاس یک بلندترین چرخ‌وفلک‌ گیتی افق ها باشد. فلایر نمای ۳۶۰ رتبه اداری اندازه از سنگاپور و شاخاب مارینا را در اعراض كننده دید رغبت مندان استقرار داده و گردشگران از این همه زیبایی و سراسیمگی پایان لذت را خواهند برد.

مطلب پیشنهادی

برترین پارک های سنگاپور

برترین پارک های سنگاپور

پارک یکی از دیدنی هایی می باشد که در هر کشوری موجود می باشد و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *