خانه / اطلاعات سفر / معرفی چند قانون کشور سنگاپور

معرفی چند قانون کشور سنگاپور

بله، استوار حدس زدید؛ خاییدن آدامس در سنگاپور غیرشرعی ناروا است، اما آن‌طور که فکر می‌کنید زمینه ترسناکی نیست. هر کسی که در سنگاپور عمل به واردات، معامله یا تشكیل آدامس کند، ممکن است با آهار جریمه‌ی نقدی یا محکومیت در حبس حضوراً شود.در ادامه در قسمت اطلاعات سفر به معرفی چند قانون کشور سنگاپور خواهیم پرداخت.

معرفی چند قانون کشور سنگاپور

ریشه‌ی وضع این آیین بندی در سنگاپور به زمانی باز می‌گردد که عده‌ای خرابکار سعی می‌کردند با آدامس‌های خود، حسگر باز و بسته کردن درب‌های مترو را مقید پریشانی کنند. همچنین یکی عقبی از بینات این موضوع، دشواری و هزینه‌بر بی پروایی كردن جمع‌آوری آدامس‌های دور ریخته شده در پیرامون خارج لحاظ می‌شود.

البته امت قراردادی که سنگاپور با آمریکا مبنی بر بازرگانی آزاد نامحدود دلمه کرده است، ممنوعیت واردات و فروش آدامس راجع به حساب صرف ها پزشکی تا حدودی برداشته شده است.با این حال اگر به این کشور سفر کردید و در جیب خود سقز داشتید، سعی کنید پس از مصرف، آن را به طور معیوب در سطل آخال ثبات دهید تا در معارضه با شرطه به مشکل خاصی اصابت نکنید.

اگر به سنگاپور سفر می‌کنید، با تصوری آرمیده این کار را ارتكاب دهید، چرا که امنیت شما تضمین‌شده است. پیدایی جرائم خیابانی در این کشور علاوه نادر و استاندارد عادت به امرار افیون نیز در آن علاوه کم است؛ به طوری که سنگاپور یکی از کمترین میزان نفوس معتاد به مصرف مخدر گیتی افق ها را دارد. فداكار از کارشناسان حجت این مضمون را حیات ضوابط سختگیرانه‌ی سنگاپور می‌دانند. به خاطر نمونه، برای فداكار از جرائم نامربوط و موثق به امرار روانگردان در سنگاپور، حکم اعدام وجود دارد.

ذکر این نکته ضروری است که شانس سنگاپور بی همسر در ربط با جرائم ارشد سختگیرانه به هدف خوردن نمی‌کند؛ ممکن است گردشگران به طور متدوال درعوض جهت جرائمی مانوس عدم گذشتن مرور از خطوط رونده پیاده، افشاندن آشغال روی دولتمندان اشراف و حتی عدم استعمال از سیفون توالت‌های شریكی عذاب شوند!

قوانین راهنمایی رانندگی سنگاپور کمی مغلق و روشن هستند، به همین دلیل هم افراد ولایتی و غیربومی و هم گردشگران در رخ ارتکاب خطای غیرعمدی، ممکن است با آمرزش گماشته قبال شوند.به طور کلی اگر در این کشور خطایی مرتکب شوید که اطلاعات دقیقی از آن نداشته‌اید یا به ریب شناسا آن شده باشید، احیانا با پرداخت جریمه‌ی نقدی مشکلتان حل شده و کارتان به اداره‌ی عسس و دادسرا کشیده نشود. بی همسر کاری که طی ارتکاب ناصواب و صواب بایستی انجام دهید، این است که مدارک خود اعم از گذرنامه، پته و کارت موانست را به چاوش داده و به او خبر دهید که شما گردشگر بوده و از مقررات سنگاپور به طور کامل هوشیاری نداشته‌اید.

معرفی چند قانون کشور سنگاپور

 

اگرچه ممکن است پس از كتابت فرا مطالب حاصل بابت به ضوابط سختگیرانه‌ی سنگاپور کمی وحشتزده باشید، اما بهتر است این نکته را بدانید که مهاجران بسیاری زیادی از تمام عالم به این کشور آمده و آن را خانه‌ی دوم خود مخاطبه می‌کنند. همه ساله، تقریبا ۴۰ درصد از شلوغ شهر سنگاپور از کشورهای اندرونی ظاهری و باطنی بیگانه به این مکان می‌آیند. این اشخاص از بلوكها وفور و كمی از كاملاً کشورهای اطراف، مشرق و باختر خار دور، اروپای غربی و حتی ایالت‌های میانی آمریکا به این کشور می‌آیند.

 

 

مطلب پیشنهادی

سفر به سنگاپور در نوروز 97

سفر به سنگاپور در نوروز ۹۷

با سپری شدن بهمن و اسفند ماه بار دیگر به نوروز خواهیم رسید؛ نوروزی که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *