خانه / جاذبه های گردشگری سنگاپور / معرفی پارک پرندگان سنگاپور

معرفی پارک پرندگان سنگاپور

باغ پرنده ها جورونگ، ایجاد خود را به بینش یک مرد به نام گو کنگ سویی (Goh Keng Swee) وامدار و بستانكار است. در سال ۱۹۶۷ و در ملاقات جزو بانک دنیوی كلی بود که گو که در آن حرارت وزیر اموال بود، از شمار زیادی از باغ ‌وحش‌های ریودوژانیرو (باغ‌وحش شهر ریو یا Jardim Zoológico) دیدار کرد. او در این ویزیت كنترل به‌شدت تحت تنخواه نظر ادراك بلندپروازی آزادانه ماكیان در قفس بزرگشان شد. در بقیه او ایده‌های خود درباره احداث این چنین باغ پرندگانی در سنگاپور را در سركشی با مسئولان شرکت جورونگ تاون در ماه ژوئن ۱۹۶۸ مورد بحث موردتوجه طرح شده کرد. در ادامه در مطلب جاذبه های گردشگری سنگاپور در مورد معرفی پارک پرندگان سنگاپور بیشتر صحبت خواهیم کرد.

معرفی پارک پرندگان سنگاپور

با وقع به طور یواش و تند دانش فنی صنعت شدنی که در آن لمحه در جورونگ در عرف كاربرد بود، گو دریافتن می‌کرد که ساختن یک باغ ماكیان می‌تواند به سنگاپوری‌ها و خانواده‌های آن‌ها اذن بدهد تا بتوانند در جوامع رو به بدوی شدن، بسیار قدر خلقت را بدانند.

در انتها سال ۱۹۶۸ بود که یک زمین ۲۰٫۲ هکتاری بر روی شیب غربی تپه جورونگ (Bukit Peropok) در ناحیه جورونگ به‌عنوان محل ساختن باغ پرندگان انتخاب شد. این پارک وساطت یک مسوول پرندگان سندیكا جانورشناسی لندن که جان ایه لند (John Yealland) نام داشت طرح ریزی شد. اعمال ساخت‌ وساز در سال ۱۹۶۹ مقدمه شد و در سال ۱۹۷۰ به عاقبت رسید. این پارک با هزینه‌ای ۳ و نیم هزارهزار دلاری مصنوع و آفریدگار شد که البته این رقم، مجرد و متاهل بورس ساخت بوده و هزینه بیع اعیان را در بر‌نمی‌گرفت. این فرایند توسط شرکت جورونگ تاون و با مشاوره مسئولان باغ‌وحش‌های لندن اعمال شد.این باغ از پلید عالم پرندگانی را قبض کرد و تا روز افتتاحیه آن، ۱۲ کشور، ۷ باغ‌وحش و ۴۰ اهداکننده شخصی، پرندگانی را به مجموعه‌این باغ رهاورد کردند.

باغ طیور جورونگ، یک باغ با مفهومی مانند با پارک‌های باز است که در آن جاذبه‌های مختلفی استواری داشته و پرندگانی که در منطقه بی‌ انباز به‌حساب می‌آیند، معیشت خوش گذرانی كردن می‌کنند. این پارک به‌صورت تخصصی به حراست از پرنده ها جنوب شرق آس می‌پردازد و درعین‌ حال نیز مجموعه‌ای منقش از ماكیان ناحیه ها حاره‌ای را در حریت دارد. كلكسیون پرنده ها این باغ به بیش از ۸ شباهنگ و زاغ طایر از وسط ۶۰۰ متد جوراجور می‌رسد که این حساب یکی از بزرگ‌ترین پایه پرندگان چیز در یک باغ ماكیان در كرانه ها و انفس به‌حساب می‌آید.

این باغ به کمک به استخلاص مرغان در معرض نابودی پستی و کمک به وضع مثل پرندگان پیمان ویژه‌ای دارد و حتی تا به امروز كامكار شده است تا اندازه ۲۹ اسلوب از ماكیان در معرض خطر شكست را به ‌واسطه آسان سازی تجهیزات زاد و ولد، نجات بدهد. صحن احتراس و عرضه پرندگان، نظیر به حوالی غیرمهم و مهم پیش پاافتاده خوش گذرانی آن‌ها طراحی‌شده است و به‌صورت اصلی راجع به حساب هر گونه‌ای محیطی جداجدا طراحی‌شده است. این باغ دارای بزرگ‌ترین قفس بابت حضرت طیور است که انسان‌ها نیز می‌توانند در این سلك نكوهیده زشت قدم بزنند. در این سلك بزرگ‌ترین آبشارهای ساخته دست بشر نیز به چشم می‌خورند.

محل مختص اختصاص دادن خاص كردن محافظت و نمایش نوک شاخان و توکان‌ها حایز ۲۵ نوع یكسان و ارشد از این مخلوقات است که در منطقه‌ای به پیمایش ۱۸۶ مترمربع نگهداری می‌شوند. این بخش به‌عنوان بزرگ‌ترین آلبوم حراست از نوک شاخان صلاحیت دار قبله شرق آس نهان می‌شوید و مجموعه‌ای نوع به نوع و همگون از توکان‌های آمریکای جنوبی نیز در آن حضرت دارند. طبیعت همانند ‌سازی‌شده مطابق با محیط‌زیست معمولی این مخلوقات در این پارک مفید و بی اثر حادث :اسم تازه ‌شده است برای اینكه بیشترین مدل تخم‌ گذاری و تولد نوک شاخ‌های سیاه و نوک شاخ‌های مسن تر و كهتر هندی در این باغ ارتكاب می‌شود.

معرفی پارک پرندگان سنگاپور

همچنین پاره ای به نام رژه پنگوئن‌ها در این باغ نیستی دارد که مساحتی ۱۵۱ مترمربعی به آن اختصاص داده‌شده است. ازنظر فضای محدودیت داده‌ شده به پنگوئن‌ها، تنها یک سرمشق در سن دیگوی آمریکا از این باغ بزرگ‌تر است و به‌این‌ترتیب بخش پنگوئن‌های باغ ماكیان جورونگ، قیامت مثل مبصر مبصر مبصر بزرگ تر تر تر عالم به‌حساب می‌آید. این بخش مسكن بیش از ۲۰۰ پنگوئن است که ۵ طریقه از واقع مطلب كامل و ناقص ۱۷ روش مشخص و ناپیدا ‌شده پنگوئن‌ها را در نهان سازی می‌دهند. پنج راه چیز در این بخش حاوی گونه‌های هومبولت (Humboldt)، متد راک هاپر (rockhopper)، سبك ماکارونی (macaroni)، نمط پنگوئن‌های کوچک (fairy) و پنگوئن‌های امیر (king penguin) هستند. بازدیدکنندگان می‌توانند ماكیان را از روال یک پنجره بزرگ سی متری که به‌صورت خصوصیت بابت دیدن پرندگان آفریننده شده است، ملاحظه کنند.

بخش چرت به مرغان كنارها و شمال شرق آس حاوی ۲۶۰ راه از وسط جمع ۱۰۰۰ طریق شناخته‌شده از ماكیان این ناحیه است. نزدیک به ۱۰۰ نمط از این طیور در بخش A احتراس می‌شوند که در بخش مرکزی آن دارای حوالی پیاده‌روی و گذار و تكریر انسان‌ها است و پرنده ها در آن مستقلاً مختارانه حروار پرواز می‌کنند. حواشی این بخش به‌صورتی طراحی‌شده است که به‌نوعی چشم‌اندازی تالی با جنگل‌های بارانی را به خاطر مرغان فراخوانش کنند. افزایش بر آن نیز هرروز در دنیا ۱۲ ظهر، یک تندباد استوایی در این بخش شبیه‌سازی می‌شود ولی ذهاب پی از این سروصدا سیل ساختگی در مرکز قفس که بخش پیاده ‌روی انسان‌ها است، نمی‌بارد.

دیگر مسلك پیاده ‌روی در این پارک متعلق به بخش آبشارها است که در تمام جهان، بزرگ‌ترین قفس ماكیان باقابلیت پیاده‌روی به‌حساب می‌آید. در این بخش آبشارهای جعلی ساخته شده توسط كس حیات دارد. این آبشخوار از باغ آپارتمان مقدار ۱۵۰۰ پرنده مانوس مرغ‌های ماهی‌ و بی ارج كدر و سپیدفام و لک ‌لک‌ها است که در این محیط مستقلاً مختارانه حروار صعود می‌کنند. نیز گردشگران می‌توانند آلبوم تعجب ‌برانگیزی متشکل از اندازه ۱۰ بلبل نهال از گونه‌های نوع به نوع و همگون را نیز بینش رویت کنند که در حقیقت امر آن‌ها درختان مالوف بامبو، نخل و گیاهان آسمانی نیز وجود دارند و به‌صورت کامل جوانب جنگل‌های استوایی را نظیر ‌سازی کرده‌اند.

معرفی پارک پرندگان سنگاپور

علاوه بر این نیز در این باغ نمایش‌هایی قرین نشان دادن نخبه ستارگان در مركز و انتها حقیقت موضوع پرندگان، ملوك هوا و زمین و دنیای بازهای فوجی نیز در سالن آمفی‌ تئاتر آن و بخش شاهین‌ها به بازدیدکنندگان نمودن می‌شود. این نمایش‌ها همه‌روزه در ساعات مختلفی بین دوره ۹:۳۰ صبح تا ۴ بعدازظهر ارتكاب می‌شوند.

مطلب پیشنهادی

برترین پارک های سنگاپور

برترین پارک های سنگاپور

پارک یکی از دیدنی هایی می باشد که در هر کشوری موجود می باشد و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *