خانه / جاذبه های گردشگری سنگاپور / هواپیمایی سنگاپور را بیشتر بشناسید

هواپیمایی سنگاپور را بیشتر بشناسید

سفر هوایی هم عصر امروزین به بخش اصلی سفرهای ما مستحیل مسخ شده است و امکان سفر به نقاط نزدیك را روبراه کرده است. به لطف صعود و تنزل تکنولوژی و فناوری های مدرن هواپیماها می توانند مسیر بیشتری را تصعید کنند و مدت زمان پروازها كامل تر شده است. اوج گیری ۱۲-۱۳ ساعته دیگر به پروازی عادی تحول شده و مسافران گاه زمانی متجاوز اغلب را در هواپیما می گذرانند و از این سر دنیا به آن سر دنیا می روند. هواپیمایی سنگاپور تا آخر امسال رکورد تمام ترین تصعید جهان را به دست می آورد و با ۱۹ ساعت زمان پرواز، كامل ترین اوج گیری بدون توقف را اعمال خواهد داد.در ادامه در جاذبه های گردشگری سنگاپور در مورد هواپیمایی سنگاپور را بیشتر بشناسید صحبت می کنیم.

هواپیمایی سنگاپور را بیشتر بشناسید

هواپیمای جدید ایرباس هواپیمایی باعرضه است که توسط شرکت هواپیماسازی ایرباس خلقت شده است و ابزاری باجربزه در پروازهای طولانی است. این هواپیما می تواند مسیرهای كامل مدت را بدون سوخت گیری ارتكاب دهد و از این حیث در نوع خود بی نظیر است.

مهمانداران سنگاپور ایرلاینز

هواپیمایی سنگاپور قرار است تصعید پیچ درپیچ از سنگاپور به نیویورک را راه اندازی کند. در واقع، درست تر آن است که بگوییم هواپیمایی سنگاپور رکورد كامل ترین بلندپروازی جهان را مجدد پس می گیرد. چون این ایرلاین قبلا صعود به نیویورک را ایفا به جریان انداختن می داد، اما در سال ۲۰۱۳ به دلیل هزینه های بالای كنش ها مانور اوج گیری این مسیر پروازی را لغو کرده بود. اما با بازدهی انتقال هواپیمای مدرن و دوربرد ایرباس ای ۳۵۰ سنگاپور ایرلاینز ازنو این تصعید را راه اندازی می کند.

هواپیمای جدید A350-900 ULR Airbus A350 قادر خواهد بود پروازهای تمام را با بورس عملیاتی دامن تر به كاربستن دهد و باعث صرفه جویی در بورس های ایرلاین ها شود. این مدل ایرباس به گونه ای نقشه كشی شده است که از لحاظ مصرف سوخت متجاوز نیكو گزیده باشد و با مصرف سوخت بن بتواند درازی ضلع بزرگ تر دیرش های آزگار را طی کند. این جت می تواند تا ۱۱۱۶۰ مایل را بدون توقف اوج گیری کند. این رقم ۱۸۰۰ مایل بیشتر از تمول مقیاس ایرباس ای ۳۵۰ است. جالب است بدانید که تصعید سنگاپور-نیویورک با آنکه تمام ترین مسیر پروازی جهان خواهد بود اما از این حول وحوش کمتر است. این مسیر حدود ۹۵۲۱ مایل است و حدود ۱۹ ساعت طول می کشد!

رکورد تمام ترین پرواز جهان

۱۹ ساعت در هواپیما زمان علاوه زاید است و طولانی ترین اوج گیری جهان قلمداد خواهد شد. هواپیمایی سنگاپور به دلیل زمان تمام سفر این بلندپروازی را در دو کلاس پروازی بیزینس و پرمیوم اکونومی ارائه می کند.

در حال حاضر رکورد آزگار ترین صعود جهان طرفه العین به صعود اوکلند به دوحه قطر ایرویز است. این تصعید حدود ۹۰۳۲ مایل است و حدود ۱۸ ساعت طول می کشد. نیز بلندپروازی پرت به لندن هواپیمایی کانتاس نیز که در ماه مارچ راه اندازی شد بیش از ۱۷ ساعت طول می کشد و جزء آزگار ترین پروازهای دنیا به شمار می رود.

هواپیمایی سنگاپور را بیشتر بشناسید

با این حال، سنگاپور ایرلاینز تا آخر امسال با هواپیمای جدید خود رکورد طولانی ترین تصعید جهان را به نام خود کسب خواهد کرد. هواپیمایی سنگاپور هفت فروند هواپیمای ایرباس A350-900ULR تذكیر داده است و از این هواپیماها برای پروازهای آزگار مدتش به همه جهان كاربرد خواهد کرد. سنگاپور ایرلاینز افزون بر مسیر پروازی سنگاپور-نیویورک در نظر دارد پروازهای بدون توقفی به مقصد لس آنجلس نیز راه اندازی کند. این تصعید که در بدایت سال ۲۰۱۹ راه اندازی می شود حدود ۱۵ ساعت طول می کشد.

هواپیمای جدید ایرباس ماه پیش بلندپروازی آزمایشی خود را در مقر ایرباس در تولوز غرب با موفقیت آزمون کرد و قرار است تا اواخر سال جاری به سنگاپور ایرلاینز استرداد داده شود.هواپیمای ایرباس ای ۳۵۰-۹۰۰هواپیمای جدید ایرباس ای ۳۵۰-۹۰۰ دارای ۱۶۲ صندلی است و تنها در دو کلاس پروازی پرمیوم اکونومی و بیزینس کلاس به جابجایی مسافران می پردازد.

از آشفته صندلی های هواپیما، ۶۲ صندلی به بخش بیزینس و ۹۴ صندلی به بخش پرمیوم اکونومی تعلق دارند. مرتبه نسبتا کم صندلی باعث می شود وزن هواپیما پی بیاید و مصرف سوخت کاهش پیدا کند. ایضاً کلاس پروازی پرمیوم یکی از پرفروش ترین بلیط های هواپیماست و به همین دلیل فروش صندلی های هواپیما را تعهد خواهد کرد.

این هواپیما جدیدترین مدل هواپیمای ایرباس است و برای پروازهای آزگار مدت نگارگری برنامه ریزی شده است. هواپیمای دوربرد ایرباس علیرغم اینکه قادر به طی طول های آزگار است اما مصرف سوخت بیش سفلی دارد و به همین دلیل بورس های كنش ها مانور ایرلاین ها را کاهش می دهد.

حالا فرض کنید هواپیمایی سنگاپور نه یک جت بلکه ۷ فروند از این مدل ایرباس را عبرت داده است و گفته می شود اضافه بر نیویورک و لس آنجلس قرار است مقصد سومی هم به مقصدها پروازی سنگاپور ایرلاینز اضافه شود. این مقصد سوم هم جزء پروازهای تمام مدت قلمداد خواهد شد. به همین دلیل حدس زده می شود که ممکن است شیکاگو یا تورنتو باشد. حكماً هواپیمایی سنگاپور تاکنون این ترهات را رسما ثبوت ثابت نکرده است و چیزی در مورد مقصد سوم بروز نکرده است.

هواپیمایی سنگاپور را بیشتر بشناسید

مسیر پروازی سنگاپور نیویورک در آینده ای نه محض این كه بسیار دور راه اندازی خواهد شد و عنوان طولانی ترین صعود جهان را از آن خود خواهد کرد. اما این پرسش وجود دارد که آیا این ایرلاین برای ادا مسیر پروازی جدیدش از گروه جان اف کندی نیویورک كاربرد می کند یا دسته نیوآرک در نیوجرسی. هواپیمایی سنگاپور یکی از تاپ :صفت عالی ایرلاین های دنیاست و در سال های اخیر همیشه و ابداً جزء چند ایرلاین برتر دنیا بوده است. راه اندازی كامل ترین صعود جهان ممطئنا گامی نو در جهت توسعه شبکه پروازی این ایرلاین خواهد بود.

مطلب پیشنهادی

معرفی پارک پرندگان سنگاپور

معرفی پارک پرندگان سنگاپور

باغ پرنده ها جورونگ، ایجاد خود را به بینش یک مرد به نام گو کنگ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *