خانه / جاذبه های گردشگری سنگاپور / نایت سافاری کشور سنگاپور

نایت سافاری کشور سنگاپور

نایت سافاری کشور سنگاپور یکی از جذاب ترین جاذبه های گردشگری این کشور می باشد که بیشتر توریست ها و گردشگران به خود جذب نموده است. نایت سافاری بدوی باغ وحش چهارپایان شب زی در آفاق و یکی از پرطرفدارترین جلب های گردش جهانگردی سنگاپور می باشد. شعار ایجاد پارک بهایم شب زی مقدماتی بار در دهه ۸۰ مداخله دکتر اونگ سوی لا لیدر باغ وحش سنگاپور مطرح شد. نایت سافاری با هزینه ۶۳ هزارهزار دلار در مجاورت باغ وحش سنگاپور در هوایی فلكی عرشی به پیمایش ۳۵ هکتار آفریننده و در ۲۶ می ۱۹۹۴ به طور رسمی گشایش شد. در ادامه در جاذبه های گردشگری سنگاپور در مورد نایت سافاری کشور سنگاپور بیشتر صحبت خواهیم کرد.

نایت سافاری کشور سنگاپور

نایت سافاری در حال آراسته ۲۵۰۰۰ ناس از ۱۳۰ سیاق که ۳۸% آنها در حال نابودی پستی هستند، را در خود جای داده است. این كلكسیون وساطت اندوخته گاه بود وحش سنگاپور دایره می شود و همه ساله ۱/۱ هزارهزار نفر از آن معاینه بررسی می کنند و در ۲۹ می ۲۰۰۷ از كیل دیدار کنندگان آن به ۱۱ میلیون نفر رسید.
نایت سافاری کشور سنگاپور
علاوه بر عیاذ های معمول چهارپایان شب زی که در طول شب و روز تبدیل می کند و در طول روز باز هستند فضای باز باغ وحش که جامع یک جنگل مرطوب استوایی می شود فقط در طول شب باز است. نایت سافاری به ۷ منطقه جغرافیایی پراكندگی شده است که از آبگینه ۴ گذرگاه پیاده روی یا تراموا می بسیج از آنها معاینه بررسی کرد.
با مصرف از نورپردازی خاصی که به سان نور ماه است، محضر پهنه وسیعی از بهایم شب زی لایق مشاهده هستند. به جای قفس های معمول از حصارهایی استعمال شده است که زیستگاه های جوراجور ستوران و آدمیان را از هم جدا می کند. همچنین عرضه های فرهنگی و صلاحیت دار نظیر رقص های آل ای، گساردن آتش و… در رحبه نایت سافاری اعمال می شود.

مطلب پیشنهادی

برترین پارک های سنگاپور

برترین پارک های سنگاپور

پارک یکی از دیدنی هایی می باشد که در هر کشوری موجود می باشد و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *