خانه / جاذبه های گردشگری سنگاپور / بهشتی به نام جزیره سنتوزا سنگاپور

بهشتی به نام جزیره سنتوزا سنگاپور

در این جزیره، جذب ها و تفریحات متعددی از قبیل كوشش جستجو های هیجانی و ورزشی، سواحلی ماسه ای، طبیعتی بی نظیر، فضای غذاخوری، دكه ها و مراکز خرید، زمین های گلف و هتل های لوکس قرار غمناك است. که سعی می کنیم به شناساندن آن ها بپردازیم. در ادامه در مطلب جاذبه های گردشگری سنگاپور در مورد بهشتی به نام جزیره سنتوزا سنگاپور بیشتر می گوییم.

بهشتی به نام جزیره سنتوزا سنگاپور

یکی از جذاب ترین قسمت های آبخو برای بازماندگان ها و گردشگران، آکواریوم سنگاپور است. در این آکواریوم نه تنها می توانید كالا اقسام گونه های ماهی ها و سباع دریایی را در زیر آب گردش کنید بلکه می توانید برای غواصی در کنار آن ها ثبت نام کرده و لذت دیدن آن ها را دومقابل کنید. این آکواریوم، بزرگترین آکواریوم دنیا با حدود ۱۰۰۰۰۰ گونه سبع ها دریازی و بری است. دارای ۱۰ منطقه با ۵۰ نوع قواعد تعیش سوا است. ایضاً در اینجا رستورانی با نمایی رو به آکواریوم قرار دارد. به سمت مرکز خرید ویووسیتی بروید و در یام رله واترفرونت (Waterfront station) یا اولین موقف پیاده شوید. ساعت ویزیت كنترل از آن از ساعت ۱۰ صبح تا ۷ بعد از ظهر است.

پارک آبی

اگر به خلف تفریحات آبی هستید، خود را به این پارک آبی برسانید. از سرسره آبی آن به پایه سر بخورید. در میان حوجچه ای با امتعه ماهی ها شنا کنید. تفكر نیز از دیگر تفریحات پارک آبی است. بی پایان تفریحات آبی در این پارک تفریحی وجود دارد که نه تنها برای کودکان بلکه برای بزرگسالان نیز جذاب است. این پارک تفریحی از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ عصر باز است.

کرین دنس

از تفریحات شبانگاه آبخوست سنتوزا تور سنگاپور که نمایی خیره کننده دارد را در این موضع و آنجا پیدا خواهید نمود. قوهایی را به رنگ های آبی و صورتی خواهید دید که از آن ها آب به صورت فواره ای به بیرون پرچین می شود و حالتی جادویی پیدا می کند. این قسمت در طول روز تنها شبیه جعبه ای بسته به نظر می رسد که در هنگام شب باز می شود. این قسمت از ساعت ۹ شب باز می شود.

بهشتی به نام جزیره سنتوزا سنگاپور

این موزه عكس ها و ویدئوهایی از تذكره و آداب شناسی سنگاپور را نشان می دهد. می توانید از دوره ورود مالزیایی های، ژاپنی های، دوره حکومت بریتانیایی ها و پس از آن آگهی پیدا کنید. در کنار آن، یک مهمانخانه با غذاهای ساحلی وجود دارد. این موزه از ساعت ۹ صبح تا ۷ بعد از ظهر باز می باشد.

ساحل پالاوان

یکی از نامور ترین سواحل در آبخو سنتوزا سنگاپور ساحل پالاوان بوده که به خاطر تمی که از دزدان دریایی و بری کارائیب و فیلم آن دارد، گمنام است. می توانید نه تنها در ساحل قدم بزنید بلکه در آب های شفاف آن شنا کنید. این ساحل در قسمت جنوبی آبخوست قرار رنجیده است و پلی معلق شما را به آن می رساند.

بهشتی به نام جزیره سنتوزا سنگاپور

از دیگر جذبه های این آبخو که برای کودکان و بزرگسالان جذاب بوده و می توانید به تفحص ها و تفریحات آبی بپردازید، بندر دنیای طرفه ها گمشده است. اجناس بازی های آبی را می توانید از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۸:۳۰ در این پارک تفریحی به كاربستن دهید.

 

مطلب پیشنهادی

معرفی پارک پرندگان سنگاپور

معرفی پارک پرندگان سنگاپور

باغ پرنده ها جورونگ، ایجاد خود را به بینش یک مرد به نام گو کنگ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *