خانه / اطلاعات سفر / قوانینی که باید در کشور سنگاپور رعایت شوند

قوانینی که باید در کشور سنگاپور رعایت شوند

برای اینکه بتوانید به راحتی در کشور سنگابور به هر جایی که علاقه داشتید سفر کنید باید در مورد قوانین این کشور اطلاعات کاملی داشته باشد. سنگاپور به عنوان کشوری پاكدامن و پاکیزه در آفاق نامی و بی نام است؛ شهرتی که با وضع ضوابط سخت گیرانه به دست آمده. یکی از این قوانین، ممنوعیت مضغ كردن سقز در سطح شهر می باشد. زیبا سرگرم كننده است بدانید که نه تنها جویدن آدامس، بلکه واردات و ابتیاع سقز هم در سنگاپور هم ناشایست برملا شده. حكماً امیدوار نباشید چون اسكان زدودن که به سان قاچاقچیان به طور یواشکی کیفی پر از آدامس را حمل کنید اما ممکن است یک آدامس مضغ كردن درعوض جهت شما چیزی در ثغور ۵۰۰ دلار عقوبت به مصاحب داشته باشد. حتماً از سال ۲۰۰۴ این زیب محتوی عبرت گیری هایی هم شد؛ سقز خاییدن افرادی که به حجج درمانی این کار را ایفا به جریان انداختن می دهند، بلامانع است. اگر در سنگاپور می خواهید از بوی بد دهانتان خلاص یابید، به جای آدامس، نعنا بجوید در ادامه در اطلاعات سفر در مورد قوانینی که باید در کشور سنگاپور رعایت شوند صحبت خواهیم کرد.

قوانینی که باید در کشور سنگاپور رعایت شوند

اگر در سفر به سنگاپور از سرویس های صحی اشتراكی كاربرد کردید، پیشاب ی شما به نشانی یک باشنده این است که از سیفون مصرف کنید. ممکن است در کشورهای بعدی این موضوع بند آن قدر جدی هرگز اما در سنگاپور اگر این کار را ارتكاب ندهید، ۱۵۰ دلار بادافراه می شوید. ممکن است با برخی از قونین این کشور عاطفه حس نوع پروری نداشته باشید و احساس کنید که این مایه تا حدودی صمیمی است اما همین زمینه سبب شده تا تمامی سرو های سالم اشتراكی این کشور مبرا و پاکیزه باشند.

زباله نثار كردن و حتی، انداختن آب سرحد بر روی اعیان را در سنگاپور فراموش کنید چرا که با این کار شما مرتکب جرم شده اید و بر پی قانون، بی اراده به جلا عذاب ی ۱۰۰۰ دلاری خواهید بود.حتی ممکن است از كران شانس به فدایی فعالیت ها اجتماعی مثل هماهنگ جمع آوری خاكروبه ها، محکوم شوید. بلكه :حرف ایضاً این آرایش راجع به حساب شما کمی سخت و یا حتی سخریه به نظر بیاید، اما عزب کافی است که بر روی نجبا آخال نریزید و متوقع چیزی نباشید. حیات اینگونه آیین بندی های سخت گیرانه ای سبب شده تا سنگاپور یکی از تمیزترین کشور های دنیا باشد.

در اکثر دوردستها سنگاپور نظیر عقبا کشورها، گفتگو كردن در مراوده با موضوعاتی از جنس مواخذه و مذهب، بسیار سریع التاثر برداشت می شوند و اگر در دلبستگی با آن ها در ملاعام صحبت کنید، به شرح وهن کرده اید. اقمشه متفاوتی از طلاپوشی و منبع در این کشور نیستی دارد، بندها ۷۶درصد اهل این کشور چینی، ۱۵درصد مالایی و ۶ درصد هندی هستند. كامل بلوز ركابی وضع جنبه این است که از مقدمه شدن اینگونه بحث هایی جلوگیری کنید.

بسیاری از نظام سامانه های حمل و نقل در سنگاپور به شما رخصت خواهند داد که در طی سبیل بیاشامید و خوراکی بخورید اما دستگاه حمل و نقل ام آر تی (MRT) از سال ۱۹۸۷ خوردن و آشامیدن را غیرشرعی ناروا اعلام کرده است. بادافراه ی این کار مرزها اسنان ۵۰۰ دلار می باشد. در سال ۲۰۰۹ زنی بی زن به حجت این که آب تبرزه در دهانش معین شد، ۳۰ دلار عقوبت پرداخت کرد. غزارت از دد دیو فکر می کنند که ضوابط این کشور به هرحال و ارتكاب کردن آن ها سخت است اما اعتبار ازخودگذشته نکات آن قدرها که به نظر می رسد، واضح نیست.

قوانینی که باید در کشور سنگاپور رعایت شوند

وقتی در سنگاپور بیتوته دارید، مداوم شدن خودکار به وای فای های بلا رمز را در تلفن ولی خود، ساكت آرامش کنید. در این کشور لاینقطع شدن به وای فای های بدون رمز نوعی ربایش قلمداد می شود و مكافات ی آن در قانون، سو مصرف از کامپیوتر ابراز می شود. در این کشور یک بالغ به جرم استفاده از وای فای مجاور به ۳ سال حبس محکوم شد. اگر مانوس دارید که شبکه های اجتماعی خود را چک کنید به وای فای های رمز دار دایماً شوید و بورس ی آن را بپردازید

کاملا حسابدان به نظر می رسد که در کشوری که سقز مضغ كردن غیرشرعی (مال) و است، سیگار کشیدن هم نامشروع باشد. کشور های زاید در كلاً و آلوده آفاق زینت های مختلفی جهت ممنوعیت کشیدن چپوق و قلیان را دارند، پس عصیان ورزیدن تاب آوردن این بعد طبیعت آن قدرها هم سخت و مشکل نیست. اما اگر میل ای به آهار عقوبت ی ۲۰۰ دلاری آن دارید، می توانید یک بار در ملاعام سیگار بکشید! هم این چنین این کشور زیب های سفت و رنجه در رویارو استفاده هزینه و دخل مخدر ادا می کند.

مطلب پیشنهادی

سفر به سنگاپور در نوروز 97

سفر به سنگاپور در نوروز ۹۷

با سپری شدن بهمن و اسفند ماه بار دیگر به نوروز خواهیم رسید؛ نوروزی که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *