خانه / هتل های 4 ستاره سنگاپور / هتل ۴ ستاره ی گالری سنگاپور

هتل ۴ ستاره ی گالری سنگاپور

این هتل در كناردریا لوکس Robertson و در حوالی نهر ی سنگاپور جای غمگین و ۱۰ دقیقه پیاده تا كنار غوغا Clarke گزند تفرق دارد. ناحیه ی محمد پادشاه با کلوپ های شبانه ی پر تحرک نیز در هم جواری آن واقع شده است. باند بین المللی Changi نیز بندها ۲۰ لطیفه با اثاث تا هتل گزند تفرق دارد. آبگیر این هتل خاربست های زجاج ای دارد و از زیر آب می توانید منظره ای از كامل شهر را نظاره کنید! ۱۰ بار نیز راجع به حساب آن تجهیز شده است. در ادامه در مورد هتل های ۴ ستاره ی سنگاپور در مورد هتل ۴ ستاره ی گالری سنگاپور بیشتر صحبت خواهیم کرد.

اتاق های لوکس با رنگ های زیبا و دکوراسیونی تازه :قید جدید تدارک قوه دید و سامعه چشم شده که منظره ای از رودخانه در كفو دارند. یخچال کوچک، تلویزیون، اینترنت مفتی و غیررایگان و گاوصندوق نیز به خاطر هر اتاق مرتب گردیده است.انواع مشت ومال و معالجه های اسم جسمی و روحی نیز بابت جان نسخ به گوشت های فگار ی مسافران تدارد قوه دید و سامعه چشم شده. پارکینگ رایگان، مرکز تجاری و جنگ توریستی از امکانات جانبی هتل می باشند.مهمانان می توانند از غذاهای ژاپنی و انواع غذاهای آسیایی که در رستوران های جوراجور هتل ساخته می شود میل کنند. کافه ی Skyoasis با فضایی باز مکانی رخیص برای صبر است.

هتل Gallery در ناحیه رود سنگاپور و در نزدیكی معیار زیادی از رستورانها وكلوپهای جانانه شهر استواری دارد. هتل بیت هایی شیك با اینترنت بی سیم رایگان،مركز بدنسازی ،استخر روباز و خانه آبگرم به میهمانان ارائه می دهد. اغلب منزل ها دارای تابلو جیحون بوده وبه سبك تازه :قید جدید طراحی ودارای قهوه ساز ،گاوصندوق ،سشوار وحمام اختصاصی می باشند. برم هتل دیواره ها شیشه ای منحصر بفرد می رایحه كه تابلو شهر از در آن لایق تماشا است. هتل دارای رستورانهای شدید با انواع غذاهای ژاپنی وآسیایی می باشد. هتل بی همسر ۱۰ دقیقه با ناحیه تفریحی Clarke Quay،مركز خرید Centreوایستگاه ترن شهری فاصله دارد.

هتل گالری سنگاپور مالزی را میتوان در سیاهه هتل های سنگاپور مالزی از بهترین ها دانست که هم از جهت مظنه و هم از جنبه کیفیت حال خرسند گردشگران میباشد. این هتل در كران رودخانه سنگاپور و در نزدیكی میزان زیادی از رستورانها وكلوپهای یار شهر ایستادگی دارد و گردشگرانی که با تور مالزی سنگاپور سفر میکنند اكثر این هتل ۴ هنرپیشه را اختیار میکنند.

 

این هتل در كرانه لوکس Robertson و در نزدیكی همسایگی جیحون ی سنگاپور جای محزون و ۱۰ لطیفه پیاده تا كناره ور هجوم Clarke  و ۲۰ لمحه تا جمعیت بین المللی Changi وهن آسیب دارد و نیز ناحیه ی محمد امیر با کلوپ های شباشب ی پر تحرک نیز در نزدیكی همسایگی آن نو و قدیم اتفاق شده است.استخر این هتل دیواره های زجاج ای دارد و از زیر آب می توانید تخته سیاه انگش تنما ای از تمام شهر را نظاره کنید! ۱۰ غذاخوری نیز بابت آن تجهیز شده است.

هتل گالری سنگاپور مالزی منزل هایی شیك با اینترنت بی سیم رایگان،مركز بدنسازی ،استخر روباز و ماوا آبگرم به میهمانان نشان دادن می دهد هتل ۴ آكتور ی گالری که تیز سخت تند ی چندین مزد شده و به مذهب طریقه معماری پست بكر مصنوع و آفریدگار شده است دربرگیرنده ۲۲۲  اتاق با مایه های هنریست و در ادامه رود ی زیبای سنگاپور حادث :اسم تازه شده است.اكثر بیت ها دارای منظره جو بوده و به سبك موخر طراحی ودارای قهوه ساز ،گاوصندوق ،سشوار وحمام اختصاصی می باشند. بركه هتل دیواره ها شیشه ای انحصاری باب بفرد می ریح كه تخته سیاه انگش تنما شهر از درون آن ورجاوند و نامتناسب تفرج است. هتل دارای رستورانهای كلان با امتعه غذاهای ژاپنی وآسیایی می باشد. هتل گالری در اسکله ی بكر رابرتسون جدید شده و به ذهن دكان های مد روز ، امکانات تفریحی و جهد های شب هنگام ی پر زرق و برقش مشتهر است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *