خانه / هتل های 5 ستاره سنگاپور / هتل رویایی پن پاسیفیک سنگاپور

هتل رویایی پن پاسیفیک سنگاپور

سنگاپور دارای هتل های بسیار زیادی می باشد که دارای جذابیت ها بسیار زیاد و امکانات بسیار زیادی می باشد که دارای خدمات فوق العاده زیادی می باشد. هتل Pan Pacific، در دنباله بلوار Raffles واقع و مستقیما به رسته گستره Marina و مرکز اجلاس Suntec چسبیده میباشد. هتل، یک حوضه روباز را به معاشر ۸ مطعم و تریا به میهمانان نشان دادن میدهد.اتاقها به دستگاه تهویه مطبوع، پنجره های ارشد قدی با چشم انداز شهر، مونتاژ LCD، گرمابه مرمرمانند صاف و یک میز کار حاضر میباشند.از امکانات رفاهی هتل میتوان به ۲ اغنیا تنیس، یک سالون بدنسازی، یک مرکز آب گرم، سواری کرایه و مرکز كارها خدمت گزاری ها مسافرتی تعریض کرد.۶ بار هتل، با سرو كالا اقسام خوراکهای ژاپنی، کانتونیایی و بین المللی از میهمانان توجه و بدرقه میکنند. تریای لابی و اغذیه فروشی نیز انواع نوشیدنی و خوراکهای سبک را عرضه میدهند.هتل، ۵ لمحه پیاده تا موقف حمل و نقل Promenade و ۲۰ دقیقه با ابزار تا گروه Changi، گزند تفرق دارد. در ادامه در هتل های ۵ ستاره ی سنگاپور در مورد هتل رویایی پن پاسیفیک سنگاپور بیشتر صحبت خواهیم کرد.

هتل رویایی پن پاسیفیک سنگاپور

هتل پن پاسیفیک سنگاپور : هتل ۵ستاره در محله چینی ها در سنگاپور، طرفداران فراوانی دارد. دسترسی های خوب این هتل محرك شده تا گردشگران و توریست ها از آزادگی خود ارضا باشند. هتل پن پاسیفیک سنگاپور با هشتصد اتاق، نزیک به نمایشگاه مهم شهر، كفش هنر، خلیج مارینا، ناحیه شهرداری منطقه هندی ها، و فاصله کمی تا گذرگاه بین المللی و موقف های حمل و نقل بدوی دارد. همینطور تاپ :صفت عالی ربع مکانی به خاطر دوستداران سوق و میدان معامله میباشد.

اتاق ها و سوئیت های هتل پن پاسیفیک متجاوز لوکس  و بسیجیده به جهاز دسیسه هوا، مینی بار، تلوزیون های مصنوعی دار و دوش رخام لوکس است. همگی منزل ها چشم اندازی ممتاز از شهر را داشته و همه روزنه ها قدی است.
هتل رویایی پن پاسیفیک سنگاپور
شش رستوران و کافه های این هتل آشامیدنی ها و غذاهای بین المللی و همینطور چینی  کانتونیایی را با کیفیت احسان از باب شما سرو میکند. از امکانات تفریحی هتل پن پاسیفیک سنگاپور دو نخبگان اموال غیرمنقول تنیس، یک تالار ورزشی کامل و حوضچه برای گردشگران تور سنگاپور که آرزومندی مند به ممارست هستند میباشد. علاوه بر این ها قسمتی را حیث مرکز اسپا و ماساژ در نظر گرفته.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *