خانه / جاذبه های گردشگری سنگاپور / برترین پارک های سنگاپور

برترین پارک های سنگاپور

پارک یکی از دیدنی هایی می باشد که در هر کشوری موجود می باشد و برای مردم جامعه لازم است. برترین پارک های سنگاپور علاوه بر استفاده های عمومی مردم شهر برای توریست ها نیز مکان بسیار مناسبی می باشد و به همین دلیل در این پست از وبسایت تور سنگاپور به برسی ویژگی ها و تعدادی از این پارک ها پرداخته ایم. این جاذبه های گردشگری سنگاپور ار می توان یکی از عوامل موثر در زمینه جذب توریست دانست که در ادامه به تشریح آن پرداخته ایم.

 

برترین پارک های سنگاپور

 

شاید معروف‌ترین پارک سنگاپور «باغ‌های کنار خلیج» (Gardens by the Bay) باشد. اینجا در بین مردم بومزاد :صفت بومی یک مقصد محبوب بوده و گردشگران نیز باید حتماً بازدیدش کنند. هجده سازه آهنی به نام «بیشه ابَر درخت‌» (SuperTree Grove) بر اطراف پارک سایه انداخته‌اند که بلند‌ترینِ آن‌ها به اندازه ۱۶ طبقه طول دارد و تمامشان با گیاهان تیره شده‌اند. گردش به دور این بیشه آهنی بدون سر زدن به «اِسکای واک»، پلی که دو درخت بلندتر را به هم متصل می‌کند کامل نخواهد شد.

 

از روی این پل می‌توانید بر تمام فضای پارک اشراف داشته باشید. سایر جاذبه‌های اینجا شامل باغ‌های میراث با گیاهانی که بر اساس منطقه جغرافیایی دسته محبوس برده شده‌اند، گنبد گل و جنگل رباب می‌شود. دخول به این پارک هزینه‌ای ندارد اما حیث تماشای نمایشگاه‌های مختلف باید هزینه ورودی جلا کنید. ساعت دیدار از ۵ صبح تا ۲ بعد از ظهر بوده و می‌توانید در این دوروبر دل انگیز گردشی خاطره ساز را تجربه کنید.

شنا در این استخر مانند شنا کردن در میان ابرها است. با اینحال تنها مسافران هتل مارینا بِی سندز مجاز به استفاده از این استخر و گردش رایگان در رخ ی چوبی اسکای پارک سنگاپور هستند. اخری بازدیدکنندگان حق ادخال به استخر را ندارند و برای فرو كردن و اخراج به رخ نیز میباست هزینه ی آن را به تناسب سن شان جلا کنند.

برترین پارک های سنگاپور

هزینه ی بلیط ورودیه به اسکای پارک سنگاپور به خاطر بزرگسالان ۲۳ دلار سنگاپور، بابت کودکان ۲ تا ۱۲ سال ۱۷ دلار سنگاپور و راجع به حساب شهروندان بالای ۶۵ سال این مبلغ برابر با ۲۰ دلار سنگاپور است. کودکان زیر ۲ سال میتوانند به کشل رایگان وارد رو ی اسکای پارک هتل مارینا بِی سندز سنگاپور شوند.

زمانی که این محل قصد افتتاح شدن داشت میزان زیادی اجناس ارزان قیمت از چین وارد سنگاپور کردند و در این محل بابت فروش انتخاب شد. این افراد در کنار رودخانه ای در سنگاپور به نام Telok Ayer ساکن شدند و شاهد بازگشایی و فروش اجناس بودند.بعد از دیدن این مکان می توانید درعوض جهت صرف ناهار یا شام از۳ رستوران برای ایرانی ها در سنگاپور بهره ببرید.

جالب است که بین این افراد هیچ گونه زنی مشاهده نشده بود. درعوض جهت فروش در سنگاپور می توانید اطلاعات الزامی در مورد دكان ها را از معرفی مرکز شراء خیابان ارچاد ارکید سنگاپور دریافت کنید.

 

 

 

مطلب پیشنهادی

معرفی پارک پرندگان سنگاپور

معرفی پارک پرندگان سنگاپور

باغ پرنده ها جورونگ، ایجاد خود را به بینش یک مرد به نام گو کنگ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *