خانه / آشنایی با سنگاپور / رستوران های لوکس سنگاپور

رستوران های لوکس سنگاپور

یکی از مهم ترین نکات سفر های داخلی و خارجی را می توان ارتباط مناسب با خوراکی های کشور و شهر مورد نظر برای سفر دانست. سنگاپور یکی از کشور های توریستی است که از این مورد پیروی می کند و در این پست به معرفی رستوران های لوکس سنگاپور به شما پرداخته ایم. دلیل این امر را آسان تر شدن ارتباط شما با غذا و خوراکی های این کشور بسیار زیبا است. با ما همراه باشید.

 

 

خوردن غذاهای محلی یا غذاهای مخصوص هر کشور می‌تواند تجربه‌ای جدید باشد، که خوب یا بد تا سال‌ها در خاطر می‌ماند. اما برخی مایل به آزمون کردن غذاهای اجنبی نیستند. برای این افراد هیچ وحشت در سفر به سنگاپور وجود ندارد زیرا علاوه بر رستوران‌هایی با منوهای غذاهای محلی، رستوران‌های عجم نیز وجود دارند. در سنگاپور رستوران‌های افزونی وجود دارد که منوی برخی از آن‌ها شامل غذاهای خارجی و برخی دیگر شامل غذاهای محلی هستند. در این مقاله به برخی از رستوران‌های ارائه‌دهنده غذاهای خارجی می‌پردازیم.

رستوران باسیلیکو (basilico)

منوی مطعم باسیلیکو شامل غذاهای سنگاپوری و ایتالیایی است. این مطعم شامل یک بوفه بسیار عالی است. افراد برای صرف هر سه وعده صبحانه، ناهار و شام به این غذاخوری زیبا مراجعه می‌کنند.
ساعت کار

صبحانه:

دوشنبه تا شنبه ۶:۳۰ صبح تا ۱۰:۳۰ صبح

یکشنبه‌ها ۷ صبح تا ۱۰:۳۰ صبح

ناهار:

دوشنبه تا شنبه ۱۲ ظهر تا ۲:۳۰ بعد از ظهر

یکشنبه‌ها ۱۲ ظهر تا ۳ بعد از ظهر

شام:

هر روز از ساعت ۶:۳۰ عصر تا ۱۰ شب
موقعیت غذاخوری باسیلیکو روی نقشه

رستوران اندره سنگاپور

منوی این غذا شامل غذاهای فرانسوی است. سرآشپز و صاحب این غذاخوری فردی به نام آندره است که از ۱۵ سالگی در جنوب فرنگ زیر نظر یک خانم و آقای فرانسوی آشپزی می‌کرد. نکته جالب توجه در این كافه پذیرایی آقای آندره و همسرش از میهمانان است. فضای این كاباره کاملا عاشقانه و برای صرف یک شام رمانتیک بسیار مناسب است. به هدف خوردن کارکنان بسیار مودبانه، غذاها لذیذ و تزئینات‌شان بسیار زیبا و خلاقانه است.
ساعت کار

یکشنبه‌، سه‌شنبه، پنجشنبه، شنبه از ۷ عصر تا ۱۱ شب

چهارشنبه و جمعه از ۱۲ ظهر تا ۳ بعد از ظهر، ۷ عصر تا ۱۱ شب

دوشنبه‌ها تعطیل است
موقعیت رستوران آندره روی نقشه

رستوران سامر پاویلیون (summer pavilion)

منوی این مهمانخانه شامل غذاهای چینی و منوی غذاهای گیاهی است. فضا، کیفیت غذا و سرویس‌دهی بسیار عالی است. قیمت غذاها بالا است اما ارزشش را دارد.
ساعت کار

هر روز از ۱۱:۳۰ تا ۲:۳۰، ۶:۳۰ عصر تا ۱۰:۳۰ شب.
موقعیت كاباره پاویلیون روی نقشه

رستوران ام.تی.آر (MTR)

منوی این رستوران شامل غذاهای جنوب هند است. غذاهای این مطعم همیشه از مواد تازه درست می‌شوند. محیط مهمانخانه بسیار تمیز، غذاها لذیذ و رفتار کارکنان مودبانه و سریع است.
ساعت کار

هر روز به‌جز دوشنبه‌ها از ۸:۳۰ صبح تا ۳ بعد از ظهر، ۵:۳۰ عصر تا ۹:۳۰ شب
موقعیت مهمانخانه ام. آر. تی روی نقشه

رستوران بلو کوزینا (Blu Kouzina)

منوی این مهمانخانه شامل غذاهای یونانی بوده و تمام مواد اولیه غذاها اورگانیک است. از ویژگی‌های این بار غذاهای دریای خوشمزه، کارکنان مودب، فضای دلپذیر و زیبا است.

 

 

ساعت کار

هر روز از ۱۲ ظهر تا ۲:۳۰ بعدازظهر، ۶ غروب تا ۱۰ شب
موقعیت كافه بلو کوزینا روی نقشه

رستوران کات (cut)

اگر به دنبال تجربه طعم لذیذ استیک هستید به این مطعم بروید. كافه کات یکی از بلوز بی آستین استیک هوس‌های (رستورانی که فقط استیک سرو می‌کند) سنگاپور است. سرویس‌دهی مطعم همچنین غذاها عالی هستند.
ساعت کار

هر روز از ۵:۳۰ عصر تا ۱۰ شب
موقعیت كاباره کات روی نقشه

رستوران ژان (Jaan)

کلمه ژان به زبان کهن سانسکریت به معنای کاسه است. این بار غذاهای مدرن فرانسوی و غذاهای گیاهی سرو می‌کند و سعی بر این دارد تا با استفاده از مواد اولیه تازه و غذاهایی با تزئینات زیبا و در عین حال ساده، یک آشپزی خلاق را در آزادگی مشتریان قرار دهد. رفتار کارکنان مودبانه و فضا دلپذیر است.
ساعت کار

هر روز بجز یکشنبه‌ها از ۱۲ ظهر تا ۲:۳۰ بعدازظهر، ۷ عصر تا ۱۱ شب
موقعیت مهمانخانه کات روی نقشه

رستوران لاین (Line)

این بار ارائه‌کننده غذاهای بین‌المللی است، از غذاهای دریایی گرفته تا خوراک‌های غربی و آسیایی.

ساعت کار: هر روز از ۵ عصر تا ۱ بامداد
موقعیت كاباره لاین روی نقشه

رستوران فرتینی لا تراتوریا (Fratini la Trattoria)

شما در این غذاخوری با منوی انواع غذاهای سنتی و مدرن ایتالیایی روبه‌رو می‌شوید. این غذاخوری برای هر سه گروه دوستداران گوشت، غذاهای بحری آبزی و غذاهای گیاهی غذاهایی مطابق میل آن‌ها ارائه می‌کند. کیفیت عالی غذاها، برخورد مودبانه و رفاقت آمیز کارکنان، و فضای پسندیده از ویژگی‌های مهمانخانه فرتینی است.
ساعت کار

هر روز از ۱۲ ظهر تا ۲:۳۰ بعدازظهر، ۶ غروب تا ۱۱ شب
موقعیت رستوران فراتینی روی نقشه

رستوران کری کالچر (Curry Culture)

منوی مهمانخانه کری کالچر شامل غذاهای سنتی و مدرن هندی است. فضای غذاخوری دلپذیر، رفتار کارکنان مودبانه و محبت آمیز و عداوت آمیز و غذاها لذیذ است.

 

 

ساعت کار

هر روز از ۱۲ ظهر تا ۲:۳۰ بعدازظهر، ۵:۳۰ عصر تا ۱۰:۳۰ شب
موقعیت مطعم کری کالچر روی نقشه

رستوران اسپاگو (Spago)

این كافه در طبقه ۵۷ برج مارینا بی سندز قرار دارد و منظره بسیار براز را به دست می‌دهد به خصوص اگر از فضای تراس استعمال کنید. منوی اسپاگو شامل آشپزی آمریکایی است. کیفیت غذاها عالی و رفتار کارکنان مودبانه و دوستانه است.
ساعت کار

هر روز از ساعت ۷ صبح تا ۲:۳۰ بعدازظهر
موقعیت مطعم اسپاگو روی نقشه

رستوران هالیا (Halia)

این كاباره در هتل رافلز (raffles) قرار دارد. منوی رستوران هالیا شامل غذاهای اروپایی و آسیایی است. غذاهای لذیذ و فضای دوست‌داشتنی و رماتیک از ویژگی‌های این رستوران است.

مطلب پیشنهادی

همه چیز در مورد سنگاپور

همه چیز در مورد سنگاپور

سنگاپور یکی از دوست داشتنی ترین انتخاب ها برای مسافران ایرانی بوده و است. دلیل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *