خانه / اطلاعات سفر / علت گران بودن سفر به سنگاپور

علت گران بودن سفر به سنگاپور

سنگاپور، گران‌ترین شهر برای تعیش در آفاق است. نام سنگاپور طی سه سال دیرینه در فهرستی که هر ۶ ماه یکبار در تك معلومات اکونومیست نشر اشاعه می‌شود، باصره شده است. این شهر افضل از دومین رقیبان اروپایی، آسیایی و حتی آمریکایی خود در این صورت قرارگرفته است. با کجارو همراه باشید تا جزئیات این استخبار را امعان کنیم. در ادامه در مطلب اطلاعات سفر در مورد علت گران بودن سفر به سنگاپور بیشتر خواهیم گفت.

علت گران بودن سفر به سنگاپور

بازجست در كیفیت ۱۳۳ شهر آفاق و اندازه‌گیری ۱۶۰ فاکتور تعیش روزمره، از غذا و رخت آرایشی تا سندیت استحقاق حمل و نقل و قبوض آب و برق، علت غلبه سنگاپور شده و آن را فایق از زوریخ و هنگ کنگ که در کنار هم در مکان دوم هستند و ژنو و پاریس که در سراغ آن دو هستند، ایستادگی داده است. به نظر می‌رسد که هزینه‌های خوش گذرانی در سنگاپور به نشان كلمه باری :صفت قید به هرجهت کالاها و فعالیت ها از كل مالکیت خودرو، اوج رفته است.

طبق این گزارش، حمل و نقل در این شهر بندها ۲.۷ جلو اكثر از نیویورک است. ثمن اثاث در سنگاپور زیاد بسیار است؛ نزدیک به ۱۵۳ هزاردستان دلار برای یک وسیله معدل درمقایسه با ۲۲ عندلیب دلار به خاطر همین دستگاه در نیویورک.

یک مایه هاچ‌بک معمولی ۹۰ شباهنگ و زاغ دلار آمریکا شایستگی دارد! واقعا در سنگاپور عقل خود را از دست داده‌اند؟؟؟؟یا Raze در پیش پاافتادگی آدرس کرده است من سیاحت به دور دنیا را به عوض كردن یک ماشین نفیس مغتنم و بی ارزش در سنگاپور ترجیح می‌دهم.گذشته از قیمت بالای یک وسیله‌ نقلیه‌ی شخصی، مالیات‌های علاوه هم در عدم انتظار آدم به معاوضه كردن و معامله كردن ادوات مفید و بی اثر بوده است. طبق تخمین‌ها، ثنایا ۴۵ درصد از خانواده‌ها در سنگاپور دست كم یک مایه دارند.

علت گران بودن سفر به سنگاپور

 

هنوز آدم سنگاپور می‌توانند با آگاهی از اینکه قابلیت خوش زیستن در آنوقت کمی کاهش گمگشته دریافتن خرسند کنند. بر طبق یک بازجویی مانند در سال گذشته، هزینه‌های خوش گذرانی در سنگاپور در برابری با نیویورک (به عنوان یک مدل سنجش) ۱۰ درصد کمتر بوده است. تنها داده ها اکونومیست (EIU) یاد آرم کرده است که سنگاپور برای خواروبارهای رادیكال تقریبا قیمت‌هایی نزدیک به نیویورک دارد، در حالی که سئول ۳۳ درصد و توکیو ۲۶ درصد گران‌تر هستند. بعلاوه نفوس پی جویی که به پشت درآمد اكثر علاقه به هزینه‌های خوش زیستن هستند، به آن دست خواهند یافت.

مطلب پیشنهادی

سفر به سنگاپور در نوروز 97

سفر به سنگاپور در نوروز ۹۷

با سپری شدن بهمن و اسفند ماه بار دیگر به نوروز خواهیم رسید؛ نوروزی که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *