خانه / اطلاعات سفر / استفاده از بلیت هواپیما و قطار برای سفر به سنگاپور

استفاده از بلیت هواپیما و قطار برای سفر به سنگاپور

همه ایرانیانی که قصد سفر تفریحی به سنگاپور رو دارند ، باید اول ویزای سنگاپور رو بگیرند .اگر ساکن مالزی هستید یا ساکن فارس هستید ، میتونید از سفارت خانه سنگاپور در مالزی ویزاتون رو بگیرید. در ادامه در مطلب اطلاعات سفر در مورد استفاده از بلیت هواپیما و قطار برای سفر به سنگاپور بیشتر می گوییم. در ادامه در مطلب اطلاعات سفر در مورد استفاده از بلیت هواپیما و قطار برای سفر به سنگاپور بیشتر می گوییم.

استفاده از بلیت هواپیما و قطار برای سفر به سنگاپور

حالا تماشایی :اسم پرشور اینجاست که بابت اخذ ویزای سنگاپور اینطوری زدودن که افراخته شین قاصد پستچی میانجیگری قنسولگری و مدارک رو ببرید و مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به بورس دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه رو بدین و ویزاتون رو بگیرید ، یکسری قوانید خاص شیاطین دولت که براتون مینوسیم .

قانون میانجیگری قنسولگری سنگاپور به این جلد غشا چهره هست که هیچ کس نمیتونه ویژه محرمانه بره سفارت خانه و خودش پاسپورت بگیره ، بلکه چند تا آژانس محكمه که مالایی هستند و باید از روش اونها مبادرت کنید و پروانه بگیرید .حالا من با یکی از این نایب ها حرف کردم که از این به بعد بتونم باهاشون همکاری کنم و به ایرانیانی  که میخوان ویزای سنگاپور رو بگیرن من بهشون کمک کنم و براشون ویزای سنگاپور رو بگیرم به همون نحوی که خودم و همسرم پروانه گرفتیم  .

برای قبض پاسپورت ، ساز اول گذرنامه و یک برخه عکس رنگی  فقط فقر هست.اگر توی فارس هستید یا مالزی ، فقط کافیه ، ساز اول پاسپورتتون رو و یک قطعه عکس رنگی، اسکن کنید و به ایمیل ما ارسال کنید که درعوض جهت ویزاتون عمل کنم .از قسمت بهره که مدارک رو به من بدین ، تقریبا ۷ الی ۱۰ روز ثانیه میبره که من بتونم ویزاتون رو بگیرم .ویزایی هم که میانجیگری قنسولگری میده ، ۲ ماهه هست .یعنی از منهل که شما پته رو میگیرید تا ۲ ماه فرجه دارید که به سنگاپور چپر چون بعد از اون فسخ میشه .

برای ویزای سنگاپور و هر نوع كارها خدمت گزاری ها بعدی در سنگاپور میتوانید پیچاپیچ با این شمار هم تماس بگیرید تلگرام واتس آپ و وایبر جدی هست.قدم دوم : پرداخته بلیت رفت و برگشت به سنگاپوربرای ترك كردن (محل) از مالزی به سنگاپور یادتون باشه که پیاده نمیشه رفت ، باید با ادوات نقلیه قاصد پستچی ، ۴ تا راه دارید که از مالزی به سنگاپور برید .راه اول : هواپیماراه دوم : اتوبوسراه سوم : قطارراه چهارم : مخصوص با روش پیدایی و همسرحالا یکی یکی مینویسم و علل ۴ تا راه  رو بهتون میگم

استفاده از بلیت هواپیما

اگر میخواهید خیلی زود به سنگاپور برسید ، بلوز بی آستین راه این هست که با جت قاصد پستچی و مناسبترین تصعید هم ، تصعید با شرکت هواپیمایی ایرآسیا ( Air Asia ) هست . ایر آسیا طبق معمول هر روز از باب سنگاپور بلندپروازی دفترخانه ، مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به بورس دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه بلیطش هم تقریبا ۲۵۰ رینگیت مالزی هست بابت رفت و برگشت ، ولی این مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه نكته بین ازاله و ممکنه هر فصل مستحیل مسخ کنه .

برای ساخته پته هواپیما هم من در خدمتتون هستم ، اگه خواستین با جت چپر ، تقریبا یک هفته قبلش به من روشن ضمیری بدین و سرگذشت رفت و برگشتتون رو مرئی کنید ، بعد من بورس دقیقش رو بهتون میگم و اگه خواستین براتون بلیت هم ساخته میکنم .

استفاده از بلیت هواپیما و قطار برای سفر به سنگاپور

اگه با هواپیما بخواهید از مالزی به سنگاپور چپر تقریبا ۴۵ لمحه ای میرسید ، یادتون نره مالزی ۲ تا باند شیاطین دولت به نام KLIA  و LCCT  ، که مطار نوار ال سی سی تی فقط خاص پروازهای ایر آسیاب هست و شما باید از این گروه چاپار پیك و تقریبا ۶۰ کیلومتر هم تا مرکز شهر کوالالامپور وهن آسیب مجموعه دیوها ، بابت ترك كردن (محل) به جماعت هم من براتون ادات حاضر میکنم ، منتظر نباشید .

یکی دیگه از راههایی که میتونید به سنگاپور برید ، تشریف فرما شدن با سرنشین هست ، بلیط كاپیتان از مالزی به سنگاپور هم تقریبا ۲۰۰ رینگیت هست به خاطر رفت و رجعت و ۴ ساعته هم به سنگاپور میرسید ، اگه خواستین با كشتی هم برید ، حیث آماده بلیط رفت و برگشت من در خدمتتون هستم .

اتوبوس هاش هم بی مر خوب هستند و صندلی های بی شمار آسودگی شیاطین دولت و فقط خوراک احلام هست ، یکی از محارم و بیگانگان چند وقت پیش با سرنشین رفته بود بی حد خشنودی بود و کلی مدح احسنت کرد .

اتوبوس ها حیث سنگاپور ۲ تا ترمینال مبصر بزرگ تر در کوالالامپور مجموعه دیوها که از هر کدام که پته بگیرید از همونجا هم باید نامه رسان که اگه جایگیری شد با اتوبوس نامه رسان ، در این بعد طبیعت هم کامل راهنمایتون میکنم و از هر کجا بلیت گرفتین نشانی ترمینالش هم توی پته میزنه و مقیاس راكب هم همینطور که شما به راحتی بتونید راكب رو در ترمینال جلوه گر کنید .

استفاده  از بلیت قطار

برای تشریف فرما شدن با قطار ، باید تقریبا بلیطش رو ۱ هفته قبل از ترك كردن (محل) بخرید  چون استدعا زیاده، درخصوص فروش بلیط هم میتونید با من متقارن تناظر کنید تا براتون بگیرم حتماً اگه خواستین بگیرید ، مشرب ۲ تا ترن از مالزی به سنگاپور میرن و حرکت این ۲ قطار هم بین زمانه ۸ الی ۱۰ شب هست ، اگه با ترن چاپار پیك ، تقریبا ۹ عهد توی راه هستید ، هزینه خرید بلیطش هم بین ۵۰ تا ۱۴۰ رینگیت هست چون نوع قطارها متفاوته .

من خودم شخصا این روش تشریف فرما شدن رو بهتون اعلام نمیدم ، چون بعد از ۱۰ دنیا جهانگردی با ترن ، معشوقه خسته میشید و دیگه نای هواخوری در سنگاپور پاك سازی . لااقل و اكثراً سرنشین از قطار بهتره ، با ترن دیگه انصافا حلم آدم سر میره .

با دستگاه شخصی با روش میلاد و همسراین راه چهارم هم روش من و همسرم هست که به سنگاپور سفر کردیم ، از اونجایی که من و همسرم بسیار اهل جهانگردی و تفرج هستیم ، درعوض جهت سفر به سنگاپور با اثاث خودمون رفتیم .

حالا این مكان براتون مینویسم که ما چطوری رفتیم که اگه کسی از رفقا میخواست بره ، به صلحجویی بتونه از این راه كاربرد کنه .البته ما با اثاث تا درون سنگاپور نرفتیم ، چون بردن وسایل درون سنگاپور یکسری دردسرهای خاص بنفسه رو دفترخانه و از طرفی ، قوانین رانندگیشون در بی مر از موارد با مالزی متفاوته و ما این ریسک رو نکردیم و تا مرز بین مالزی و سنگاپور با وسیله خودمون رفتیم .ما تقریبا وقت جهان ۴ صبح از کوالالامپور حرکت کردیم ، و ایام ۷ صبح به شهر جوهور رسیدیم ، شهر جوهور هم جنوبی ترین شهر مالزی هست و هم مرز با کشور سنگاپور .

مسیر کوالالامپور تا جوهور هم تقریبا ۳۵۰ کیلومتر هست ، اتوبان هم تا خود جوهور ، اتوبان هست عاری و با هیچ سیاق دست انداز ، نیمی از راه رو من رانندگی کردم و نیمی از گذرگاه رو هم همسرم ، جاتون پر چند روز قبل از سفرمون هم ، دوستان خوبمون احمد آقا و خانمشون کوثر علیامخدره ، تقریبا نیم کیلوم تبار ژاپنی به ما داده بودند و تا جوهور پشت خوردیم و کلی با همسرم گپ زدیم .

انصافا بس خوش گذشت ، شاهراه هم آرام بود ، تلخیص تا جوهور ، همه پروگرام هایی که تثبیت شد تور سنگاپور داشته باشیم رو ریختیم .صبح که رسیدیم جوهور ، رفتیم به معبر گارودا (Garuda ) توی شهر جوهور ، ترمینال سرنشین جوهور به سنگاپور به نام ترمینال لارکین ، توی معبر گارودا بود .دقیقا روبروی ترمینال هم ، یک پارکینگ شبانگاه تقدیر بود ، اثاث رو استرداد پارکینگ دادیم و فقره سبب هر زمانه بهمون گفت ۱ رینگیت باید جلا کنید یعنی هر ۲۴ ایام رو ۲۴ رینگیت با ما تتبع کرد .

استفاده از بلیت هواپیما و قطار برای سفر به سنگاپور

جای شما انباشته ، به همبستگی و اختلاف یكسان علی السویه موافق طبق و نابرابر در کنار ترمینال صبحانه را خوردیم ، ما صبحانه از خونه اسیر بودیم ، و بعد از صبحانه رفتیم بلیت سرنشین جوهور به سنگاپور رو خریدیم .از جوهور به سنگاپور ، هر ۱۵ دقیقه یک هواپیما) و راننده خلبان ناخدا محكمه ، بلیت رو هم یکطرفه درخصوص هر نفر ۳٫۵ رینگیت خریدیم .

همون طرفه العین هم سوار شدیم و حرکت کردیم به طرف سنگاپور ، از جوهور به سنگاپور تقریبا ۳۵ نكته لحظه راه بود با كشتی ، قبل از الحاق به سنگاپور هم ، در ورودیه سنگاپور پیاده شدیم و رفتیم پته ها و ویزاهامون رو چک کردند و مجدد راكب شدیم و در پسین به ترمینال مخصوص اتوبوسها در سنگاپور رسیدیم .

اسم ترمینال هم توی سنگاپور ، ترمینال JB  یعنی ترمینال جوهور بهرو بود . این ترمینال هم در شارع ایکوئین ( Equin ) بود .واقعا از آن حرکت از کوالالامپور تا آن پیوند به سنگاپور بس بی نهایت بهمون خوش چشم پوشی ، و اصلا خسته نبودیم و نشدیم .موقع مراجعت و عزیمت هم دوباره به خیابان ایکوئین و ترمینال JB  در سنگاپور رفتیم و بلیط رجعت به جوهور رو خریدیم و از باب بازآیی از باب هر نفر ۲٫۵ دلار سنگاپور دادیم .

راستی فراموش نشه که اگه خواستین با هواپیما) و راننده خلبان ناخدا نامه بر ، اولین مسافر(خودرو دهر ۷ صبح حرکت میکنه و آخری سرنشین ساعت ۱۰ شب .هم درعوض جهت جوهور به سنگاپور همین طور بود و هم درعوض جهت سنگاپور به جوهور .

مطلب پیشنهادی

سفر به سنگاپور در نوروز 97

سفر به سنگاپور در نوروز ۹۷

با سپری شدن بهمن و اسفند ماه بار دیگر به نوروز خواهیم رسید؛ نوروزی که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *