خانه / جاذبه های گردشگری سنگاپور / بازدید از باغ گیاه شناسی سنگاپور

بازدید از باغ گیاه شناسی سنگاپور

باغ های گیاه شناسی سنگاپور بیش از ۱۵۰ ساله جاذبه ستاره ای برای مسافران و ساکنان محلی است. باغ ها دارای تذكره ای از جاذبه های گیاهی و باغداری با تاریخ غنی و مجموعه گیاهی شگفت انگیز از یک جایگاه جهانی است. تکمیل این منابع مقصور به فرد تحولات حساس و حوادث سرگرمی است که بازدیدکنندگان آموزشی و تفریحی را در معرض حیرت كردن های طبیعت قرار می دهد. این باغ گیاهان شناخته شده ترین در جهان است و الگو ای منحصر به فرد از سبک غیر رسمی چشم انداز انگلیسی در آب و هوای استوایی است. در ادامه در مقاله بازدید از باغ گیاه شناسی سنگاپور با ما همراه باشید.

بازدید از باغ گیاه شناسی سنگاپور

در ماه ژوئن ۲۰۱۲، سنگاپور کنوانسیون ارثیه جهانی را صحه گذاری کرد و در دسامبر ۲۰۱۲، لیست پیش بینی میراث جهانی خود را به یونسکو ارائه داد تا وابستگی مند به ثبت گیاهان گیاه شناسی سنگاپور به عنوان میراث جهانی می باشد. در ژانویه سال ۲۰۱۴، پرونده نامزد رسمی برای باغ به یونسکو ارسال شد. در سپتامبر ۲۰۱۴، یک ارزیابی فنی از شورای بین المللی آثار تاریخی و سایت ها (ICOMOS) از باغ ها به عنوان بخشی از روند ارزیابی پیشنهادات بازبینی کرد.

بهترین مسیرهای طبیعت گردی در سنگاپور

این باغ در قلب شهر سنگاپور واقع شده است و نشان دهنده تکامل یک باغ گیاه شناسی استوایی است که به یک موسسه علمی مدرن در سطح جهانی برای حراست و تعلیم و پرورش تبدیل شده است. چشم انداز بی نظیرشامل یک تنوع غنی از ویژگی های تاریخی، گیاهی و ساختمان هایی است که از زمان ایجاد آن در سال ۱۸۵۹ توسعه باغ را نشان می دهد. این مرکز مهم برای علوم، تحقیقات و حفاظت گیاهان بوده است، بخصوص در زمینه کشت گیاهان تزئینی ، در آسیای جنوب شرقی که از سال ۱۸۷۵ می باشد.

سیر تکاملی

این باغ به سبک انگلیسی، یک باغ اقتصادی استعماری با امکانات برای تحقیقات باغبانی و گیاه شناسی است که شامل باغ گیاه شناسی مدرن و جهانی، موسسه علمی و محل نگهداری گیاهان، حركت و آموزش و اصلاح آماده سازی است. باغ گیاه شناسی سنگاپور یک چشم انداز فرهنگی تعریف شده است که شامل تنوع غنی از ویژگی های منظره تاریخی، گیاهان و ساختمان هایی است که از زمان تأسیس آن در سال ۱۸۵۹ تکامل یافته است. چشم انداز آن حفظ شده و مداومت هدف آن که یک نمونه برجسته از باغ گیاه شناسی بریتانیایی است، نقش کلیدی در پیشرفت دانش علمی، به خصوص در زمینه گیاه شناسی و گل كاری گرمسیری، از جمله توسعه گیاهان کاشته شده، دارد.

گیاهان باغ گیاه شناسی سنگاپور از قرن نوزدهم، مرکز تحقیقات گیاهان در آسیای جنوب شرقی بوده است که به طور قابل توجهی به گشادگی پرورش گیاهچه در قرن بیستم کمک کرده است و همچنان نقش اصلی در تبادل ایده ها، دانش و تخصص در گیاه شناسی گرمسیری و علوم باغبانی را دارد. در حالی که باغ گیاه شناسی کیو (انگلستان) نهال های آغازین را مهیا درامان کرد، باغ گیاه شناسی سنگاپور شرایط کشت، توسعه و بهر آن را در بسیاری ازمناطق آسیای جنوب شرقی و دیگر نقاط فراهم کرد. علاوه بر این باغ گیاه شناسی سنگاپور یک نمونه برجسته از یک باغ گیاه شناسی استوایی بریتانیایی است و از طراحی منظره حفاظت شده و تداوم هدف ان از زمان آغاز به کار، برخوردار است.

 

بازدید از باغ گیاه شناسی سنگاپور

ویژگی ها

باغ گیاه شناسی سنگاپور شامل تمام ویژگی های لازم برای بیان ارزش جهانی برجسته و به طور کامل حاوی طرح اصلی باغ گیاه شناسی است. تعدادی از ویژگی های خاص آن از قبیل درختان و کاشت های تاریخی، طراحی باغ و ساختمان ها / سازه های باستانی مربوط به تاریخ مهم برای نشان دادن مقصودها مهم باغ گیاه شناسی سنگاپور در طول تاریخ خود بوده است. یکپارچگی اعضای آن، با توسعه خط مشی های ها جهت جایگزینی و حفظ گیاهان قابل توجه، مدافعه شده است.

ارجمندی باغ گیاه شناسی سنگاپور با استفاده مداوم به عنوان یک باغ گیاه شناسی و به عنوان یک محل تحقیق علمی نشان داده شده است. اعتبار قسمت های مختلف آن در این مجموعه توسط درختان تاریخی به خوبی محقق شده و سایر کاشت ها (از جمله نمونه های گیاه تاریخی)، عناصر تاریخی طرح بندی فضایی طراحی شده ، ساختمان های تاریخی که برای حفظ آنها استفاده می شود و اهداف و یا سازگاری آنها با روش های جدید، نشان دهنده این واقعیت است.

باغ گیاه شناسی سنگاپور

بیشتر باغ های گیاه شناسی سنگاپور در پارک ملی قرار دارند و سایر موارد عبارتند از: بخش حفاظت شده، حوزه حفاظت از درختان و منطقه قی دیوانه (در مورد منطقه جنگل های بارانی). همچنین چهل و چهار درخت کهن و تعدادی از عمارت ساخت ها / سازه های محافظت شده وجود دارد. باغ گیاه شناسی سنگاپور در درجه اول از طریق قانون نقشه ریزی سنگاپور، که حفاظت و پیشرفت آن را بر عهده دارد، پشتیبانی می کند و نیاز به مجوز برای توسعه یا کارهای جدید دارد. طرح مفهومی سنگاپور نقشه ریزی استراتژیک را برای ۴۰-۵۰ سال دستور كار ریزی می کند و برنامه ریزی مصرف از زمین در سنگاپور، برنامه ریزی ملی و حفظ از منابع ملی توسط URAبه اجرا در می آید.

بازدید از باغ گیاه شناسی سنگاپور

پروگرام های کاربردی استفاده از زمین، منطقه بندی و توسعه برای سنگاپور با یک دستور كار جامع مشروع و عرفی (۲۰۱۴) که تحت نحله سنت برنامه ریزی تهیه شده است، ایجاد شده است. طرح جامع به طور منظم مورد بازبینی قرار گرفته و مقررات وابسته به دستور كار های خاص کنترل توسعه، عرضه می شود که در مورد بلندی قله جمله و مکان تحولات جدید و اصول حفاظت از وضع معماری ها و تنظیم آنها را راهنمایی می کند.

 

مطلب پیشنهادی

معرفی پارک پرندگان سنگاپور

معرفی پارک پرندگان سنگاپور

باغ پرنده ها جورونگ، ایجاد خود را به بینش یک مرد به نام گو کنگ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *